• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Ja bil danas i morem vam reči da je ona mehana vidikovac pun pogodak.
Ona kartica izlagač :icon_thumright:
Zato idem i sutra :cool2::cool2:
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Bila danas, bilo dosta ljudi, izlagača više nego prošle godine, standardna ugostiteljska ponuda sa glazbom za svačiji ukus...posjetili neka standardna mjesta i dobro znane izlagače, popunila kolekciju ukrasnog bilja i knjiga...uglavnom, nije bilo loše.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Evo sad pal dogovor pa i ja sutra dolazim!
Nadam se da se vidimo :)

vidimo se kod prime :D

svi mozete doci osim puknutoga koji bezi od zelenka i ljudi dobre volje :(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Bio danas prvi puta i ostao blago razocaran, jako ste hvalili sajam pa sam mozda previse ocekivao.
Zanimala me oprema za preradu voca, hladnjace, mreze za tucu (jedino florina), nula bodova ili sam bio corav.
Mozda sam fulao sajam.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vidimo se kod prime :D

svi mozete doci osim puknutoga koji bezi od zelenka i ljudi dobre volje :(rofl)::(rofl)::(rofl):
Opa ,sad trebam i tvoju dozvolu .
Evo došel bum ak mi platite ulaznicu .
hvala
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
I ja sam bil danas po prvi put, bilo je predobro, ne samo da sam videl nekaj novoga nek sam se i nekaj navčil
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bio danas prvi puta i ostao blago razocaran, jako ste hvalili sajam pa sam mozda previse ocekivao.
Zanimala me oprema za preradu voca, hladnjace, mreze za tucu (jedino florina), nula bodova ili sam bio corav.
Mozda sam fulao sajam.
Ma nisi bio čorav ali na sajmu je najviše izložena mehanizacija za ratarenje i stočarstvo,ovo što je tebe zanimalo ,ne znam ali na nekom voćarskom sajmu bi sigurno bio veći izbor ,nadam se da se nešto ipak vidjelo,od tih svih vočarskih strojeva su najzgodniji ovi mali traktori nakrcani sa raznoraznim dodacima,ja valjda uspijem sutra otići.barem da nekolicini forumaša pružim ruku ako tko naiđe ali i da malo odmorim oči na tolikoj hrpi željeza
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Ma nisi bio čorav ali na sajmu je najviše izložena mehanizacija za ratarenje i stočarstvo,ovo što je tebe zanimalo ,ne znam ali na nekom voćarskom sajmu bi sigurno bio veći izbor ,nadam se da se nešto ipak vidjelo,od tih svih vočarskih strojeva su najzgodniji ovi mali traktori nakrcani sa raznoraznim dodacima,ja valjda uspijem sutra otići.barem da nekolicini forumaša pružim ruku ako tko naiđe ali i da malo odmorim oči na tolikoj hrpi željeza


Ajde da te upoznam napokon
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo sad se vratio iz Gudovca,prvi i največi pozdrav johabici i johabiju,hvala na slatkom poklonu,pozdrav svima koji su bili kod zelenog štanda,ima netko slika pa bude nakeljio,eto preživio sam i susret sa puknutim i muhaničarem,pa i njih pozdravljam,uglavnom dosta velik nas se broj skupio kod Prime,pozdrav i hefu foruma,sve u svemu željezinja na sajmu, da nam ne bi bio dosta državni proračun,a ono najbitnije pozdrav našem buči i njegovoj dragoj osobi u plavom,baš ih je lijepo vidjeti tako mlade,sve u svemu lijepo vrijeme i sve ok,svima forumašima sretan povratak kučama
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Do kad je sajam zapravo otvoren za posjetitelje, neki kažu do 18h, a neki se hvale da su bili i duže??
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Bila danas, bilo dosta ljudi, izlagača više nego prošle godine, standardna ugostiteljska ponuda sa glazbom za svačiji ukus...posjetili neka standardna mjesta i dobro znane izlagače, popunila kolekciju ukrasnog bilja i knjiga...uglavnom, nije bilo loše.

Kod mene je ovaj vikend isto odlična ugostiteljska ponuda...dani piva i dani vina...:icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se vratili moj suprug i ja sa sajma,vidjelo se dosta toga,kupilo nije-hvala bogu da sam pred kraj radnog vijeka pa me ništa više ne vuče,iako bi trebao jedan podrivač,ali za tu cijenu moramo još malo razmisliti-dvadesetak tisuća za pet radnih tijela nekako puno zvuči,da je sedam,možda se i ne bi premišljalo toliko.
Moj je dom bogatiji za jednu knjigu i za nešto na šta će moja snaha zinuti kada vidi,otom-potom.
Evo sam upoznala moja dva prijatelja-puknutog i muhaničara, divni ljudi,sjeli smo malo,popričali,popili piče-ne kavu muhaničar,jel,a sam te prešla,govorim ja da sam zločka,popilo se i sa ajkulom,ma se popilo i sa farmervg,baš mi je drago što smo se opet sreli,popričali malo.
Bila ja i na Priminom štandu,upoznala neke nove ljude,neke stare pozdravila opet,i tako...prošao dan.
Jedino što nisam-nisam pojela onoga šarana na rašljama,a zarekla sam se da hoću,a kada sam se sjetila,više nam se nije dalo vraćati.Evo ću samo zbog toga na proljeće opet na sajam.
Pozdrav svima koje sam danas srela.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
I ja se vratio bilo za pet neki se poslovi obavili neki ne sve u svemu dobar izlaz..
Johabice čekal sam na šarana sat vremena već sam popizdil ja i moja ekipa ali nismo se dali dog ga nismo popapali.
Pozdrav cjeloj ekipi kod Prime i onima koje nisam srel...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ja bih si ga bila uzela kući,imala sam dragu haljinu,a već imam iskustva sa jedenjem po sajmovima-uvijek si ono što imam na sebi umrljam,makar bar malo.Ali,budem ja pričekala proljeće,budemo išli najprije gricnuti,pa tek onda dalje.Makar se sva spackala.

Drago mi je što si sretno stigao kući,kao i ajkula.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pozdrav svima koji su bili na sajmu a svima koji nisu bili moram rec da je sajam bio veci nego ikad. Mislim na ponudu. Izlagaca iz Italije, Austrije, Slovenije, Madjarske, Srbije, BiH ...
Cini mi se da su cijene pojedinih strojeva nesto umjerenije valjda konkurencija cini svoje.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dojmovi sa sajma su odlični,puno lipih stvari videno,malo šoldi za kupit
Posebno pozdrav ekipi koja se skupila kod Priminog štanda,upoznao sam i članove koje nisam poznavao do sada,Grof nas je dočekivao kao u vlastito dvoriste i upoznavao,takav čovjek se jednom rađa
Hvala Gecu i Markecu na daru

Nisam jeo lošije ćevape i vidio bezobraznijih ljudi nego na agrokorovom štandu
Moram to napisati jer bi bilo sve idealno
Pohvala slovencina sa štanda(trazio sam nekakve pojilice za koke) ljudi se slomili da mi objasne i uspjeli - mislim da ću naručiti od njih
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh