• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Guma

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Pozdrav ovako kupujem gumu od ruskog vozila UAZ 8-40.15 cola ako ko ima nek se javi u obzir dolazi koprivničko- križevečka županija ili okolne županije. hvala
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Vidio sam na njuškalu da prodaje ali samo jednu sa felgom. Tu kod nas su rijetkost, Bosna,Srbija ili Mađarska.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ma ima v mađarski al košta 150 eura malo je puno mi to, treba mi za prikolicu .Inače imali smo požara i ta jedna duma je v požaru malo dobila i ogorela je , i tak je još zdržala 8 god. i sad je fakat gotova , a teško je najti drugu , ak ništ drugo bum fakat v mađarsku moral po nju.Bila je jedna na njuškalu zval sam , al kasno tip ju je prodal jbg. Ostale 3 gume su još ko nove to je nepoderivo 12 platni su , i da ova jedna nije nastradala v požaru još bi jako dugo bila na prokolici .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Tu sam gledal baš sad v jutro zval sam čoveka , naj vjerovatnije pem glet ju , al zgleda oke prek sliki.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
040-856-115 šafarić ivica, ako ti nije daleko do međimurja, čovek ima guma ko u prići, staro, novo, a i nabavlja sve po naruđbi. Ako on nemre rešiti onda ti ne gine novo.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ima čovek doslovce groblje toga, ko hrčak, nema čega nema, ima djelova za sve i svašta, aute, traktore, bagere..., ja kaj nemogu nabaviti prvo se kod njega zaletim jer i ako nema za par dana nabavi.
Ova s oglasa isto nije loša, dok pogledaš dobiš za 250 kn dobru gumu i felgu!
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne, taj iz križopotja je bagerista, ovaj je iz lopatinca u onoj uskoj ulici preko puta mettsove samoposluge i one kafane,
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Misliš na krčmetinu Monaco.:(giggle):
To je na križanju pa dole prema Brezju- Slakovcu. Ne poznam čopleka, ali dobro je znati informaciju.
Edit:
Neko vrijeme si vrtim film, pa si mislim da ti nisi iz Š........e familije iz Vučetinca:)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Je, taj u ulici! Rodom sam iz slakovca a za zetora u dunjkovcu. Ako misliš na Škrobare, to su mi vujči!
Ima tu par dečki iz našeg kraja na forumu! :)
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Jep, Škrobari...znam ih iz viđenja,zapravo poznam dosta ljudi iz te fare, a najbolje poznam bratića ti Perija:fiery:. Doduše nisam ga 100 godina videl.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Otkud si hodor? Ja ga isto dosta slabo vidim, večinom rođendani i sl. Stalno je leteći, poso, kuća, motor! :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako si zval ivicu buden ti probal sutra nači broj moba, imam negder kod staroga zapisan.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
DA zval sam ivicu par puta ne javlja se , al budem dosadan pa se bude valjda neko javio , a ak najdeš broj javi bil bi veoma zahvalan , ak nebude ništ s toga , saznal sam da guma 225.70-15 paše na tu felgu i ogovara veličini gume 8.40-15 . Razlika je 3 mm tak da se to nebude osjetilo jako .Moral bi dost brzo nabaviti nekaj , i polako v šumu dok se bude dalo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh