• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gume 4.00 x 16

Hapi

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
14
Trebao bi gume za Isariu 6050, jel netko zna iz prve ruke gdje bi to mogao nabavit, zvao sam robni centar u Križevcima, ali tamo nemaju tu dimneziju nego širu,a to mi neodgovara
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Trebao bi gume za Isariu 6050, jel netko zna iz prve ruke gdje bi to mogao nabavit, zvao sam robni centar u Križevcima, ali tamo nemaju tu dimneziju nego širu,a to mi neodgovara

Zovi VULKAL Zagreb br tel je 01-344-0000. narucis ako nemaju na lageru oni ce ti nabaviti i poslati dobijes u veoma prihvatljivom roku a jeftinije nego kod vulkanizera vjeruj !
 

Hapi

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
14
Zovi VULKAL Zagreb br tel je 01-344-0000. narucis ako nemaju na lageru oni ce ti nabaviti i poslati dobijes u veoma prihvatljivom roku a jeftinije nego kod vulkanizera vjeruj !

Zvao sam ih, 360kn je cijena, što i nije baš nešto povoljno.
U Križevcima je 4.5x16 278kn, u Bjelovaru sam našao za 378kn sa besplatnom montažom tako da ću tamo uzet
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Zvao sam ih, 360kn je cijena, što i nije baš nešto povoljno.
U Križevcima je 4.5x16 278kn, u Bjelovaru sam našao za 378kn sa besplatnom montažom tako da ću tamo uzet

Probaj pregovarati malo s njima , oni vjerojatno snabdijevaju i te koji tebi prodaju za manje novaca pa vidi .
Ja sam kod njih kupio cetiri gume za traktor goldoni platio svaku 510 kuna a vulkanizer mi za iste trazio po 815 , doduse s montazom ali to i nije toliko bitno s obzirom da sam drugomu platio 30 kn montazu novih guma po komadu.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
imam pred sobom ispisano 9 trgovina sto sam zvao za gume ove dimenzije.
od njih 9 jedna ima po 552kn a druga ima 4.50 za 400kn. druge nemaju. pa nije to neka egzoticna dimenzija..

jucer je otac zvao vulkal i nekuda u vrbovec pa je najjeftinija 518kn.

zna li tko gdje ima povoljnije?
 

Najnoviji postovi

Na vrh