• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gume,lanci,kandže i ostale stvari vezane za kotače u šlužbi šumarstva

B

bosniahos

Guest
Stavil si u krivu temu,pročitaj -gume,lanci,kanđe i ostale ................ .
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
B

bosniahos

Guest
čini mise da je to kratkog vika,flah koji upire o blato,zemlju ili kamen nema bočni suport tako da kod sile,a sila u takvim uvitima postoji,povije se i nakon nekog vrimena totalno povije.To nije ka u tanka i inih gusijenicom povezano alata odliv več varito.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ak se bolje pogleda ove sa oglasa,ovi rubovi koji nalježu na gumu bi na brzinu iseckali i uništili bokove guma.Lanci su bolji manje unište gumu i put a da su pravi oni sa podkvama.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
neki ovo ulištilo bokove guma nego bi prije pokidalo ripe pri velikom opterećenju, ovo je staljeno na landinijeve prednje gume samo radi pokaza, ovo je prednja guma 13.6 a dolje lijepo piše da za je za Zetor ili Imt koji ima 12.4 gume i onda one lijepo sijednu na bok gume.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Da vidi se da je landini u pitanju! Ja se inače ne kužim nekaj u te stvari ali sam slučajno naletel na oglas a i cijena nije velika pa reko možda kome pomognem u životu!:cool2:

Evo još jedan na koji sam naletio isto u sloveniji!
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7634061
 
Posljednje uređivanje:

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
malo sam u dilemi koje lance izabrati za imt 560,,pa od ovih na slikama koji bi po vama bili bolji lanci za šumu?
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Prva slika,jedan od boljih lanaca za sumu, drugs slika su lanci za snjeg al sluze za i po sumi!
Na avtonetu imas lance sa prve slike, rabljeni, 600€!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
I ja sam za prve , kod mene ih zovu ''norveški lanci'' , grizu kao ludi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
A nisu li takvi lanci zabranjeni, jer uništavaju korjenje?
 
Posljednje uređivanje:

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
hvala svima na pomoći u odluki :(hi):,
pada odluka na kupovinu prvih, mislim da imaju fer cijenu ,jer prateći oglase u hr i slo zadnjih mjeseci uvidio sam da i nema neke strašne razlike u cijeni između polovnih i novih ,a polovno je teško nać dimenziju da odgovara i da nije predaleko za ići po njih, ,..

nisu zabranjeni i ti igličasti se koriste i prodaju na tržistu eu

vjerujem da su kopita još uvjek najbolja za šumu i vuču ali svaki put pri transportu po tvrđem putu bi ih morao skidat a ovo mislim od jeseni do proljeća imat na kotačima
 

Najnoviji postovi

Na vrh