• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gume,lanci,kandže i ostale stvari vezane za kotače u šlužbi šumarstva

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
budući da ih slovenci rade mislim da bi trebali bit jeftiniji u sloveniji pa još čekam neke ponude iz slo ,,a u hr za te lance je za sad najeftiniji Auto H. iz Karlovca po ponudi :Grip Stud 10 mm debljina članka= 6.352,00 kn sa PDV i nekih 10% popusta ukoliko se plaća gotovinom
 

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
Pitao več..ovaj prvi nije nista posbno , a drugi mi preskupo
1. LANAC POLAR TL 707 za dim 14,9/13 R28 , materijal D10 21MnTiB, poboljšani – cijena 4300 kn/par + PDV

11r7wx3.png



2. LANAC TLK (sa kandžama-kopita) TLK 460 za dim 14,9/13 R28, materijal S355 (karbonitrirani) – cijena 3240 kn/komad + PDV
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
Oba za u toj cijeni , dimenzije 14X28 ??

Ovaj kojeg sam pominjao da ima takve lance navodno ih je platio 2500e sva četiri , radi se o traktoru FIAT 800-100ks neznam tačno model i neznam koje su gume na njemu.
Izgleda da on igra malo šarene laže.
 

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
dva lanca,u toj 14-28 dim.,, samo sam uzeo debljine članka 8,5mm,,, zvao sam u tvornicu verige lesce i rekao mi njihov prodajni predstavnik da ce mi jeftinije bit u hr ,..na koju foru neznam ali najeftinije je bilo ovo..


hmm..sva 4 i još ako su oni malo deblji i gušći i neka marka ,moguće,,inace su cijene tih lanaca za koje sam se raspitivao da ti pamet stane
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Izgledaju mekano,kak si ti zadovoljan?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Dario12

Član
Tu od
13 Kol 2016
Poruka
38
za sad je ok,,,vidjet cemo kako ce bit,,na zemlji ljepo se čiste ,pri transportu se skoro ni neprimjete da su na kotačima..razlika u radu samo sa gumama ili sad sa lancima je nebo i zemlja
 

Najnoviji postovi

Na vrh