• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hanza, ( EM-tehnologija)

  • Temu pokrenuo Hanza
  • Datum prvog posta
H

Hanza

Guest
EM-1, entuzijast, ovom tenologijom se bavim nešto više od godine.
Mogu vam što-šta reći, a i volio bih pročitati i vaša iskustva.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Dobro nam došao!! :drinkers: :partyman:

Možeš li malo pojasniti za nas ne upućene šta je EM tehnologija? :confused: :scratch
 
H

Hanza

Guest
Naravno da mogu, pratite temu, sve što znam ja ću napisati.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Naravno da mogu, pratite temu, sve što znam ja ću napisati.

Koju temu!? Stavi neki link da ne moram rovariti po forumu :prayer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobro nam došao!! :drinkers: :partyman:

Možeš li malo pojasniti za nas ne upućene šta je EM tehnologija? :confused: :scratch

Tehnologija zasnovana na ravnoteži mikroorganizama.kako aerobnih tako i anaerobnih.naravno se sve to dešava u idealnim uvjetima.sve je za 5,a li je proces proizvodnje takve vrste stimulatora osjetljiva i skupa stvar.ima i pripravaka koji se koriste u ljekovite svrhe, ali nije još ispitano_Ovaj vid razvoja tehnologije,agrarne, je za zemlje južno od alpa skoro pa nedostižna mjera.
 
H

Hanza

Guest
Tehnologija zasnovana na ravnoteži mikroorganizama.kako aerobnih tako i anaerobnih.naravno se sve to dešava u idealnim uvjetima.sve je za 5,a li je proces proizvodnje takve vrste stimulatora osjetljiva i skupa stvar.ima i pripravaka koji se koriste u ljekovite svrhe, ali nije još ispitano_Ovaj vid razvoja tehnologije,agrarne, je za zemlje južno od alpa skoro pa nedostižna mjera.

Naprotiv jednostavno i jeftino i sve sa manje rada i truda.
Pošto se EM-tenologija, u svetu, koristi već 30 godina, verovatno da možemo i mi da je usvojimo, ne moramo baš uvek čekati 50 ili 100.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Naprotiv jednostavno i jeftino i sve sa manje rada i truda.
Pošto se EM-tenologija, u svetu, koristi već 30 godina, verovatno da možemo i mi da je usvojimo, ne moramo baš uvek čekati 50 ili 100.

Poznato mi je sve o toj tehnologij,osim recepture.Nešto sam i zaboravio jer prije više od 10 godina sam sa tim zanimao.Higom (ili sa njegovim saradnicima) sam komunicirao bezbroj puta,pročitao literature i njegovih knjiga neznam ni ja koliko,ali nisam siguran da Mi imamo mogućnost doći do te recepture.

Mislim da se ovo jako teško može multiplicirati i biti dostupno svima.
 
H

Hanza

Guest
Pređimo na temu: EM-tehnologija šta je to

Poznato mi je sve o toj tehnologij,osim recepture.Nešto sam i zaboravio jer prije više od 10 godina sam sa tim zanimao.Higom (ili sa njegovim saradnicima) sam komunicirao bezbroj puta,pročitao literature i njegovih knjiga neznam ni ja koliko,ali nisam siguran da Mi imamo mogućnost doći do te recepture.

Mislim da se ovo jako teško može multiplicirati i biti dostupno svima.

Prosto da čovek ne poveruje šta se sve može uraditi sa jednom bočicom od 40ml. koncetrata mikroorganizama.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Prosto da čovek ne poveruje šta se sve može uraditi sa jednom bočicom od 40ml. koncetrata mikroorganizama.

samo je cijena upitna.onda prije 10ak godina je bila astronomska.
 
H

Hanza

Guest
samo je cijena upitna.onda prije 10ak godina je bila astronomska.
Ne znam kolika je cena Japanske EM-1, jer ja koristim Ruski "Bajkal EM-1"
Cena mu je solidna a i koristeći upute iz njihove knjige možemo i sami napraviti veliku količinu mikroorganizama.
 
H

Hanza

Guest
Pozdrav

Hvala svima kojima sam dobrodošao, kojima nisam neka se malo strpe.
 
B

bosniahos

Guest
,

Dobro nam stiga,nešto naprednija tehnologija dal je dostupno i koliko je isplativo na malom-
 

Najnoviji postovi

Na vrh