• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

hektar

H

hektar

Guest
Pozdrav svima,

dolazim iz Međimurja i bavim se ratarstvom. Obrađujem cca. 50 ha. Proizvodim uljanu repicu, pšenicu, kukuruz, šećernu repu, soju itd.

Od strojeva imam: Zetor 7341
IMT 533
Claas Medion 310

+ razni priključci

živjeli :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobro nam došao.
Nabaci koju slikicu od strojeva.
 
H

hektar

Guest
Hvala na iskazanoj dobrodošlici :) neke slike ću staviti tijekom večeri
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Međimurec,bok.Evo ti međimurke.Sad si mi dal misliti.Imaš zetor 73-41.Moj je 73-45.Bar sam tak bila do sad uvjerena.Baš mi se nejde ići vidit u garažu.Ili je tvoj bez prednjeg pogona ili sam se ja sva smotala,ili je nekaj treće u pitanju.Kad se u mehanizaciju ne rezmim ama baš nikaj.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Dobrodošel!!!
 
H

hektar

Guest
Međimurec,bok.Evo ti međimurke.Sad si mi dal misliti.Imaš zetor 73-41.Moj je 73-45.Bar sam tak bila do sad uvjerena.Baš mi se nejde ići vidit u garažu.Ili je tvoj bez prednjeg pogona ili sam se ja sva smotala,ili je nekaj treće u pitanju.Kad se u mehanizaciju ne rezmim ama baš nikaj.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Dobrodošel!!!

Hvala još jednom svima na dobrodošlici :) Da ovo je zetor 7341 i ima prvi pogon.

Po brojci 7345 i tvoj ima prednji pogon samo je stariji model od mog. Evo tako mi se čini po ovome što si mi iznjela. :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:icon_pidu::icon_pidu:

Mašine da staneš i gledaš....:icon_super:
 
H

hektar

Guest
da se pohvalim :D zakaparen je novi adapter za kukuruz Capello Quasar 5 redni, i nova rotodrljača Amazone KE 3000 Special. To je to što se tiče ulaganja za ovu godinu. Amazona dolazi idući tjedan, a Capello krajem 8. ili početkom 9.
Stavit ću slike čim ih dostave
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ajjajaj, do devetog mjeseca si mogo dosta toga uložiti u kladionicu , dinamu je (kažu) krenulo
 

Najnoviji postovi

Na vrh