• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Herbicidi, insekticidi, pesticidi, fungicidi u ratarstvu

andrija325

Član
Tu od
6 Tra 2015
Poruka
34
Pozdrav
Imam pitanje za znalce
Dal mogu pošpricati njivu na kojoj je posijan kukuruz prije deset dana sa kombinacijom
LUMAX I DUAL GOLD?
ne vidim još da je niknula kuruza
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Jel to sigurno da bude toliko kostal Adengo?
Kak ga mogu skoro za duplo poskupiti.
Ak bude to tak, vracamo se na Lumax opet.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Necu tvrditi ali mislim da je i u lanjskom cjeniku bila takva cijena..
Nadam se da cijena bude kao i lani u trgovinama..
Ako nebude,ser*m im se na 13% pdva na repromaterijal.
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Trebam informaciju odnosno pomoč. Naime pohađao sam školu za pesticide već 2015 godine te istu za 2020 pošto je valjanost kartice 5 godina ova sadašnja iz 2015 je istekla i trebao sam sada dobiti novu iz 2020 koju sam pohađao i platio neki novac za to ali jos mi nije stigla kartica pa se bojim da necu moci kupiti pesticide za zemlju koju radim pa me zanima koga pitati da se to provjeri i eventualno napravi nova kartica?
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,115
Trebao si dobit postom potvrdu o položenom ispitu,i ja sam u 3 mjesecu 2020 polagao a karticu još nisam dobio
 

prozac

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Poruka
20
Po novome kartice za pesticide su ukinute i sve je objedinjeno na elektroničkoj kartici.
treba podnjeti zahtjev za el.karticu
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
I meni je to rečeno i onda ipak dobim poštom novu za pesticide tako da ?!?!?!
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Mene zvali iz apprrr za elektronsku, a ova za pesticide je došla nakon 10mj od polaganja...
Znači prvo aktiviranje elektronske se za plavi dizel kartica poništi.
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Zato pitam jer sam dobio savjet od jednog poljoprivrednika da pošpricam pšenicu već iduci tj sada neznam koje sredstvo mi preporučujete pošto sam nov u tom poslu
 

zlaja1

Član
Tu od
20 Lip 2016
Poruka
70
Da li je netko već sada prskao pšenicu? Ja mislim ići ako ne bude niskih temperatura sa alister New i sa tornado forte!
 

Najnoviji postovi

Na vrh