• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Herbicoidi totalni , šumarstvo

A

aljmas

Guest
lijep pozdrav

moj problem je jedan brežuljak dosta strm koji je oduvijek bio u parlogu- samonikli bagremi i pokoji orah itd.
posjekao sam ga pretprošle i prošle godine i sada je to puno mladica

molim vas postoji li i koji je to herbicid da ga sjebem da sporije ili uopće ne raste ili šta da radim

ne može se prićiniti bagerom niti traktorom jako je trmo
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: herbicoidi totalni

Ja sam imao jedan orah koji je srusen i iz njega potjerala hrpa mladica. U punoj vegetaciji sam mladice pospricao glifosatom (Total, a isto je i Herbocor, Cidokor itd. Ima desetak proizvoda)i evo vec dvije godine nema mladica.
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Re: herbicoidi totalni

Imaš i Tordon al njega možeš nabavit ako imaš koga u šumariji,u trgovini ga ne drže....
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Tordon sam ja kupio dva decilitra za 180 kuna, ali nakon njega dvije do tri godine ništa ne sadiš na toj površini.
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Gdje si kupio ? Kolegi Aljmasu bi takvo što i trebalo pošto je teren veoma strm
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Ima par godina. Slučajno sam naletio jer su mi u šumariji to spomenuli.
Mislim da je sada nemoguće doći do toga, ali kažem, nisam tražio u zadnje vrijeme.
 

Najnoviji postovi

Na vrh