• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo zanima ako itko ima ovakvo što?planiramo uzeti za utovar stajskog gnoja ili na seljački--đubreta...
Obrisan neispravan link.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
i kako je raditi sa njime?da li može kopati kao što piše?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Možeš kopati, ali u malim količinama, nije za velike iskope!
Å to se tiče utovara gnoja dosta je sporo, sa prednjim utovarivačem utovarim puno brže!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
da li on može vršiti više funkcija odjednom?npr.istovremeno se okretati i dizati korpu?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ako misliš kretati se s traktorom i nositi u korpi, pa moglo bi se da je teži traktor, korpa ti je male zapremnine!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ne to,nego da recimo,ugrabiš u korpu neki teret,i onda istovremeno podižeš korpu i okrečeš u prikolicu..znači da radi više cilindara odjednom..e to me zanima
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovako se tovari gnoj
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Da , to je svakako reprezentativni primjer utovara đubreta ili đubra u hrvata :lol: a ti mercedes kamioni i nisu za ništa drugo kao uostalom i ta jadna kombinirka koja to tovari :wink:
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , ma ništa ne valja taj JCB kao uostalom i to šklopocija od kamiona :wink:
To gore napisano je šala , kao i predhodna poruka , zar nisi skužio moj sarkazam iz poruke :?:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :eek: :lol: :lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
ok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :eek: :lol: :lol: :lol:

Eto ti sad , to ti je osveta za onu prvotravanjsku šalu što si mi servirao 8) :wink:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Ja imam Cyklop T-214 - vučeni utovarivač, Podizna sila u krajnje ispruženom položaju (5m) je 500kg. Zakon je za utovar gnoja i za kopanje. Ima ga Jurval, neznam koja je cijena. Inače, dobar je i Troll T-274; potraži na internetu slike.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
T-274
Obrisan neispravan link.

T-214 - ima i kabinu

Obrisan neispravan link.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Eto, moj je kao ovaj na drugoj slici samo starija verzija; potpuno crvene boje i bez kabine. Dobar je, ako ga trebate za veče količine gnoja nečete požaliti. To je barem moje mišljenje jer sam puno radio s njime. Za ovaj drugi (T-274) neznam kako radi no pretpostavljam da je dobar jer ga proizvodi ista tvrtka. U svakom slučaju daleko je robusniji od gramipa i sl. jer su oni napravljeni od najobičnijih cijevi, a ovaj je jači i ima veči radni prostor; može kopati praktički skoro ispod sebe, to mi se sviđa jer znači da prilikom rada sa jedne pozicije možete zahvatiti puno više materijala bez da se selite sa traktorom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh