• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

hidraulika 5718

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Samo za to trebaš zaleči ispod i skinuti cijeli poklopac na kojem je pumpa i naravno ne zaboravi ispustiti ulje.
O-ringe ne provjeravaj nego mijenjaj. Garnitura 30 kuniča, mislim da stvarno nema smisla imati popravni ;)
A kad utovarivač digneš do kraja?
Ustvari kaj se to neda otkopčati na brzoj spojci :scratch
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pa dok dignem utovarivač do kraja onda zuji pumpa i traktor se muči
crijevo od utovarivača to hidraulično se šarafi tam gde ide priključak za hidrauliku, bum ulje spustil i pogledal da vidim kaj se je desilo kod pumpe
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Jel za diči utovarivač ima dosta snage?
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ima dost snage jedino kaj mi se zna desiti kaj mi se pumpa oče isključiti pa moram kardana vužgati pa zgasiti da opet prodela
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Mislil sam da smo tu ručicu riješili :scratch
Ako ima snage za prednji hidraulik onda su najvjerojatnije gumice na cilindru ili u razvodniku.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
je rešili smo ju kaj treba onu vilicu dotegnuti s 14 ključem a ja još nisam to dotegnul ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh