• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem HITNO kupnja preko ebay-a

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nudi mi se ovaj goldonijev malčer.šta mislite koliko je vrijedan?moram hitno odgovoriti inače je prodan.nikad nije korišten.





 
Posljednje uređivanje:

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ti kupuješ, ti moraš imat ideju, koliko ti se isplati dat za njega.
Probaj ponudit malo manje, pa podigni ako treba.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kako si to uopce mislio kupiti/dovesti? Daj posalji link

ma nije to teško prevesti,a kupim preko paypal jer je sigurnije.link nepostoji više,mislim da je prodavac nešto htio sfušeriti.
 
U

USRO

Guest
ma nije to teško prevesti,a kupim preko paypal jer je sigurnije.link nepostoji više,mislim da je prodavac nešto htio sfušeriti.
proceduru oko placanja znam....ali me zanima di je to da se tebi ispalati ici po to?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
proceduru oko placanja znam....ali me zanima di je to da se tebi ispalati ici po to?

a ne, nebih ja išao po to,nebi se isplatilo.špedicija to odradi za nekih 60ak eura i ja to dam da mi pošalju u južnio dio njemačke pa odem po to kad mi je usput.nebih išao extra samo po to. malčer je bio u berlinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh