• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hitno! Zetor 7245 90.godina

  • Temu pokrenuo Dado-lpk
  • Datum prvog posta
D

Dado-lpk

Guest
Dakle sutra bih isao pogledati traktor ali zvao sam vlasnika i pricao s njim i tako pitam za kabinu kaze on da traktor ima tapaciranu kabinu ali da je srebrene boje dakle nije standardna crnih okvira sa bijelim ili crvenim krovom i onim okruglim svijetlima pa me zanima ako tko zna za koje je to trziste bio namjenjen traktor jer ga nigdje ne mogu naci na slikama na internetu! hvala
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
ne vjerujem da kabina ima veze sa tržištem, prije će biti da to nije original Zetorova kabina nego neka kao one Poljske što se naknadno ugrađuju na traktore.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Nema veze boja kabine sa trzistem, negdje je vani ofarbana kabina iz nekog desetog razloga ili eventualno da je tvornicki dolsa te boje..
Neka te to ne brine, zabavi se vishe malo oko stanja traktora i bitnijih stvari. ;)

Sve i svasta nam dolazi ima i gori stvari ;):supz:
 
D

Dado-lpk

Guest
Nema veze boja kabine sa trzistem, negdje je vani ofarbana kabina iz nekog desetog razloga ili eventualno da je tvornicki dolsa te boje..
Neka te to ne brine, zabavi se vishe malo oko stanja traktora i bitnijih stvari. ;)

Sve i svasta nam dolazi ima i gori stvari ;):supz:

Da sve to stoji ali ako nije orginal znaci da je mozda traktor razbijan ili sto je jos gore prevaljen ili slicno! Sutra idem pogledati traktor pa cu sve znati tocno! hvala
 
Z

zetor4718

Guest
Dakle sutra bih isao pogledati traktor ali zvao sam vlasnika i pricao s njim i tako pitam za kabinu kaze on da traktor ima tapaciranu kabinu ali da je srebrene boje dakle nije standardna crnih okvira sa bijelim ili crvenim krovom i onim okruglim svijetlima pa me zanima ako tko zna za koje je to trziste bio namjenjen traktor jer ga nigdje ne mogu naci na slikama na internetu! hvala

kabina je najvjerojatnije "orašje" malo drukčijeg oblika,ima grijanje i tapacirung,malo je neizgledna ali služi svrsi.jel imaš možda slike od traktora jer ipak one govore tisuću riječi,i još malo informacija bi trebali...
 
D

Dado-lpk

Guest
kabina je najvjerojatnije "orašje" malo drukčijeg oblika,ima grijanje i tapacirung,malo je neizgledna ali služi svrsi.jel imaš možda slike od traktora jer ipak one govore tisuću riječi,i još malo informacija bi trebali...

slike nemam,traktor je na plavom oglasniku i zvao sam čovjeka sutra cu ici pogledati! Traktor je 90 godina kazu da je limarija u super stanju kao i motor(svako svog konja hvali) trazi se 9000eura ali ja cu probati spustiti koliko god ide!
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
kabina je najvjerojatnije "orašje" malo drukčijeg oblika,ima grijanje i tapacirung,malo je neizgledna ali služi svrsi.jel imaš možda slike od traktora jer ipak one govore tisuću riječi,i još malo informacija bi trebali...

Dobro si druze, nije mi na pameti bilo da je Orasje kabina.. Nisu loshe kabine ali za manje solce, nije teska za nosit , a mozese naruciti sa dosta opremem.. ;)
 
D

Dado-lpk

Guest
nemoj samo žuriti,lijepo pregledaj oglasnike i put pod noge.na njuškalu sam našao par komada koji bi tebi mogli odgovarati:

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-6045-oglas-3493963

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7745-oglas-3382630

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7245-oglas-3411401

ovo bi meni bio uži izbor a ti pogledaj možda ti se nešto svidi!

Pogledao sam danas 6 traktora i cini mi se da je ovaj 7245 nekako najočuvaniji! Ako ga uzmem odmah skidam pumpu volana,novo kvačilo,kočnice i tu i tamo dotjerati neke sitnice jer čmadi malo ulje na zadnjem pomočnom cilindru hidraulike! Uglavnom Ako ga dignem za nekih 8300 eura bit ce to ok jer cu imati taman novaca za sve dotjerati kako treba! Koliko dodu zadnje nove gume za njega?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pogledao sam danas 6 traktora i cini mi se da je ovaj 7245 nekako najočuvaniji! Ako ga uzmem odmah skidam pumpu volana,novo kvačilo,kočnice i tu i tamo dotjerati neke sitnice jer čmadi malo ulje na zadnjem pomočnom cilindru hidraulike! Uglavnom Ako ga dignem za nekih 8300 eura bit ce to ok jer cu imati taman novaca za sve dotjerati kako treba! Koliko dodu zadnje nove gume za njega?
Imas li slike od traktora. ?:scratch
 
D

Dado-lpk

Guest
Imas li slike od traktora. ?:scratch

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7245-oglas-3411401

Ovaj cu kupiti ako ne uleti nesto bolje ali sumnjam! Uglavnom sam gledao duplake od 6045 do 7745 a to sve na njuškalu ili plavom oglasniku! Presao sam cijelu zagrebačku i varaždinsku županiju i uglavnom su to sve šverceri traktorima koji traktor nabave u francuskoj malo ga ušminkaju(operu naftom tako da se sjaji) i onda traže silne novce a nemaju blage veze o mehanici i opcenito o traktorima i onda kad im netko kaze sta je realno i kakva je cijena sa svim kvarovima na traktoru oni se sile i govore: "Pa to ja napravim za 200kuna i traktor ce biti cakum pakum" Da nikog ne uvrijedim mozda ima ljudi koji stvarno nabave traktor i kazu u kakvom je traktor stanju pa se dogovoris s njima za neku cijenu da ni sebe ne oštetiš a ni njih ali ja takve nisam sreo!
 
Z

zetor4718

Guest
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7245-oglas-3411401

Ovaj cu kupiti ako ne uleti nesto bolje ali sumnjam! Uglavnom sam gledao duplake od 6045 do 7745 a to sve na njuškalu ili plavom oglasniku! Presao sam cijelu zagrebačku i varaždinsku županiju i uglavnom su to sve šverceri traktorima koji traktor nabave u francuskoj malo ga ušminkaju(operu naftom tako da se sjaji) i onda traže silne novce a nemaju blage veze o mehanici i opcenito o traktorima i onda kad im netko kaze sta je realno i kakva je cijena sa svim kvarovima na traktoru oni se sile i govore: "Pa to ja napravim za 200kuna i traktor ce biti cakum pakum" Da nikog ne uvrijedim mozda ima ljudi koji stvarno nabave traktor i kazu u kakvom je traktor stanju pa se dogovoris s njima za neku cijenu da ni sebe ne oštetiš a ni njih ali ja takve nisam sreo!

Samo dobro prekontroliraj cijeli traktor da se poslje nebi "hvatao za glavu"!
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Samo dobro prekontroliraj cijeli traktor da se poslje nebi "hvatao za glavu"!

Ovaj 7245 izadje u BIH KM-ovima oko 17500 KM,po meni vrijedi tih para, kabina ceska, gume mogu zaraditi nove jos motor i mjenjac probas i to je to..
A jos se moze korigovati oko cijene..;)
 
M

Miško 007

Guest
Pogledao sam danas 6 traktora i cini mi se da je ovaj 7245 nekako najočuvaniji! Ako ga uzmem odmah skidam pumpu volana,novo kvačilo,kočnice i tu i tamo dotjerati neke sitnice jer čmadi malo ulje na zadnjem pomočnom cilindru hidraulike! Uglavnom Ako ga dignem za nekih 8300 eura bit ce to ok jer cu imati taman novaca za sve dotjerati kako treba! Koliko dodu zadnje nove gume za njega?

Gume zadnje su ti oko 1000 eura... ;)
 
D

Dado-lpk

Guest
Decki evo da javim kupio sam zetora 7245 86.g bit ce ubrzo i slike! pozz
 
B

BAGERISTA

Guest
A ništa,,,,nek te dugo služi i bez greške,,,,,,pa kad stigneš,,,daj koju sliku,,,da slinimo malo....:partyman::partyman::partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Čestitam na kupovini :partyman: :drinkers: nek te dugo služi :gitarist: još uvijek nema slika?
 
Na vrh