• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nece se zvati Tartarija,mozda Panslavenija,neznam ni ja tocno,no blize je nego sto mislite. 🤫
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Nece se zvati Tartarija,mozda Panslavenija,neznam ni ja tocno,no blize je nego sto mislite. 🤫
je ak je tak onda bi trebal usavršiti svoj kajkavski. More biti da bi ga mogel predavati v školi (kajkavski za neznalice).
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Sva sreća pa je tema o bajkama,odma mi je lakše. Inače bi već kupoval kartu za Australiju samo da nisam u toj tartarskoj čevapđinici.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ta panslavija ili panslavenija u svojim granicama nema austrije kolko ja vidim.
U toj bajci nebu kruha za sirotinju.
 
  • Like
Reactions: ZJ

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi moji forumasi,zdravo zivo je stari Slavenski pozdrav.
Hotela trabunja jer je slobodan,pronasao je u sebi dijete,pronadjite i vi te spoznajte stvarnoga sebe.
Granice velikog Carstva ce se protezati....citava
Njemacka,Austrija,dio Italije valjda sve do Kamcatke,mozda i Indija posto tamo zivi dosta Slavena(porijeklom).
Dali imate zelju da izadjemo iz ove zlocinacke EU kao i NATA,jer smo prisilno zarobljeni u tim tvorevinama. :unsure:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Dragi moji forumasi,zdravo zivo je stari Slavenski pozdrav.
Hotela trabunja jer je slobodan,pronasao je u sebi dijete,pronadjite i vi te spoznajte stvarnoga sebe.
Granice velikog Carstva ce se protezati....citava
Njemacka,Austrija,dio Italije valjda sve do Kamcatke,mozda i Indija posto tamo zivi dosta Slavena(porijeklom).
Dali imate zelju da izadjemo iz ove zlocinacke EU kao i NATA,jer smo prisilno zarobljeni u tim tvorevinama. :unsure:
Oduvijek su nam govorili da mi imamo izlaz. Pod tome su izgleda podrazumijevali izlaz na more.....
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kaze se u naroda,covjek snuje Bog odredjuje,no opet dragi Bog kaze ....pomozi si sam pa cu ti ja pripomoci.
Vjerujem da na ovome forumu ima kolega koji znaju kako funkcionira nasa stvarnost,da smo mi kreatori buducnosti ili ti sadasnjosti.
Mnogima je nasa moc nepoznata,smijesna i nevjerovatna,duhovnost ogranicena i strana,pa hajde pomozimo im da probaju shvatiti moc ljubavi i nasih misli.
Svi smo mi tisucljecima manipulirani i zatupljeni,pomocu vjere,sistema-drustvenog uredjenja,novca i laznoga sjaja,no narod se polako budi i shvaca,nazalost nekoji nemaju taj Bozji dar. 🤫
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dragi moji forumasi,zdravo zivo je stari Slavenski pozdrav.
Hotela trabunja jer je slobodan,pronasao je u sebi dijete,pronadjite i vi te spoznajte stvarnoga sebe.
Granice velikog Carstva ce se protezati....citava
Njemacka,Austrija,dio Italije valjda sve do Kamcatke,mozda i Indija posto tamo zivi dosta Slavena(porijeklom).
Dali imate zelju da izadjemo iz ove zlocinacke EU kao i NATA,jer smo prisilno zarobljeni u tim tvorevinama. :unsure:

Nema mo - am.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hvala kolegice JO na tvome stavu,ali te upozoravam da nemas prava nametati drugima svoju volju jer svak ima od gospodina SLOBODNU VOLJU. 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh