• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jadno,jel vam jasno koga placamo,ko nam je gazda,sorosi i ostali bankari,anamicni,serosi su sluge al ne nase.
:mad:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Kupljenec,
Samo si dao dokaz više kako "novinari" nastoje na svaki način oblikovati našu svakodnevnicu, kako zapravo več duže vrijeme kreiraju, trasiraju, oblikuju "tzv. javno mišljenje". Odnosno kako su ozbiljni štetočine u pojedinim segmenitima njihovih djelovanja.

Primjeri:
Prije nego počne bilo kakva utakmica takvim se "novinarima" mora otkriti sva taktika, strategija i sastav momčadi, nema veze ako bi to naštetilo ekipi, a pomoglo protivničkoj ekipi...

U ratu se mora unaprijed "novinarima" dati podatke gdje će se pokrenuti određena akcija, s kojim snagama, resursima, u koliko točno sati, minuta i sekundi bude započeta. Naravno obavezno je navesti precizne podatke s kakvim borbenim kompletom raspolaže svaki vojnik, te ima li možda koji pancirku na sebi. Nipošto se ne smije zaboraviti navesti broj i dati im poimenični popis ljudi u izvidnici...

E ljudi moji, ljudi moji. Takvi "novinari" si umišljaju da "oni" nekoga plačaju i "njima se po izjavi novinarke na filmeku ne tresu gače" jer oni su prkosni, hrabri i moraju sve znati i za ništa, nikada nisu krivi... Prva su linija stvaranja, generiranja nereda, i neuređenog društva, prva linija... Bilo bi dobro da za prizemljenje svoju veliku "svemogućnost i hrabrost" okušaju i na pozivu ruskom, američkom, njemačkom, francuskom, ili albanskom ministarstvu obrane, neka njih pitaju isto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
@plus, ne bi se složil s tobom.
Takvi novinari se trude pronaći pukotine u lažima "izvješća za javnost". I to je novinarstvo, ono pravo istraživačko, a ne samo prenošenje nečijih pripremljenih vijesti.
Možemo mi zatvarati oči, ali kad nastupi tiranija, a ovo maltretiranje s cijepljenjem kao "konačnim rješenjem" (zvuči poznato?) je upravo to, onda svatko od nas ima pravo i obavezu saznati obje strane istine.
Ne vidim kaj je tu krivo? Dapače, pokazalo je svu bijedu institucija u prikrivanju činjenica (ne ulazeći u to kakve su one bile).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kak ono za novinare vele, četvrta sila? Nefornalan izraz još od 19 stoljeca...
Ima njih i u kontekstu sedme sile ali....
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
ZJ ja niti ne tražim da se ti, ili bilo tko mora složiti s mojim stavom.
Za te "novinare" je sad sezona kiselih krastavaca.
Živimo u 21 stolječu, a u određenim situacijama se neki ponašaju kao da su u srednjem vijeku, više vjeruju babama vračarama nego nauci.

MUHA, novinari bi bili sila kada ne bi radili na pokvareni i lažan način. Ono što oni nisu napisali nije se dogodilo, ako se i nije dogodilo, a oni su izmislili da je onda se dogodilo. Negativne novinare sam osjetio puno puta na vlastitoj koži, a tek prenošenje njihovih laži, po naruđbi, o la la, kakva su sve to bila pisanja, pljuvanja i sranja. (Obzirom da je u pitanju lokalna politika u suprostavljanju i borbi protiv štetnih odluka Čehoka, ne budem više ništa širio taj "smrad", dovoljno nam se sada smrada širi iz njegovih raspadajučih bala smeča u Brezju... Sada se svi tada jako glasni zagovornici izvlače, da oni nisu u tome sudjelovali, a jesu, itekako jesu, na čelu s "plačenim" novinarima s čehokovih jasla...)

Svaka rit dojde na šekret i njihove su u međuvremenu došle, meni je to dovoljno, ja i dalje hodam visoko uzdignute glave, jer sam bio u pravu i baratao samo s istinama. Znam da je teško biti novinar bez plače, ali je teško biti i čovjek bez poštena obraza, mnogi od njih su prodali svoj obraz...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
MUHA, novinari bi bili sila kada ne bi radili na pokvareni i lažan način. Ono što oni nisu napisali nije se dogodilo, ako se i nije dogodilo, a oni su izmislili da je onda se dogodilo.
Znam, zato sam i napisal da su i oni jedna od sila i to visoko rangirana sila.
Današnja tehnologija ih je samo podigla na ljestvicu više ;)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jeebali ih auti,zaboravismo ljude,djecu Jemena kao i sirom svijeta,zaboravismo mnoge ljudske vrijednosti pa se cudimo sta nam se dogadja.
Jeste li se zapitali tko je kreirao ovaj svijet,pa svi mi dragi moji forumasi,manjina svjesno a golema vecina nesvjesno i jos uvijek ocekuju da to netko uradi umjesto njih.
Svatko mora da se zapita i preispita dali je ispravno kako zivim,na koji nacin da ispravim ono sto je lose i sto nije ljubav.Moramo sami sebi priznati da nam nevalja sto i kako radimo,nitko nema putra na glavi pa ni ja,bice bolje ali djelujmoniste valjda naivni pa ocekujete tood nasih politicara pogotovu sada kad su se razbjezali na dva mjeseca. :unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Moja pametna glavica bi rekla,to je plan,zatupiti ljude,nagurati ih u gradove i onda su otudjeni od prirode pa se lakse njima upravlja.Sada ciji je plan to nemogu spoznati,no svijet se citavo vrijeme mijenja,dolaze i odlaze nove civilizacije,igra se odvija a mi smo samo pijunceki jer nemamo muda da se pokrenemo. 😷
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Misliš da je lakše upravljati kad je večina ljudi na hrpi ili kad su raštrkani naokolo po manjim sredinama
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Pa naravno, kad su na hrpi.
Jefrtinija je infrastruktura, za usti broj treba manje policije, liječnika učitelja...i oni u gradovima su poslušniji ;)
Kaj je još važnije, lakše ih se ucjeni, jer nemaju vrt, a inaju kredit...a misle da imke lakše...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Misliš da je lakše upravljati kad je večina ljudi na hrpi ili kad su raštrkani naokolo po manjim sredinama
Ne nego je teže manipulirati s čovjekom koji može donekle biti neovisan o robnim kućama, supermarketima, i svemu tom.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hvala dragom Bogu,moja misija pokazuje rezultate.Ludi Hotela je uspio pokrenuti uspavane,istina dolazi svima koji traze i zanemaruju trovanje zdrave pameti.
Ima ovdje mnogo pametnijih glavica od moje ali ludjih u to nisam siguran :hahah: .
Mislili su propali studenti i skorojevici da ce nas pokoriti,evo im srednji prst☝️☝️☝️,(trebalo bi uvesti taj smajlic)neka samo mole dragog Boga da im on sudi jer ako padnu nama u ruke,bice belaja.🤛🤜
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ja se baš i nebi složil s vama oko manipulacije i kad je lakše a kad teže .
Pamtim da su se ljudi okupljali u plemena da bi se lakše obranili...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Muha, to je istina kaj veliš...ali grupu je lakše i "usmjeriti" ;)
Jer neopterećen um sklon je kržljanju (baš kak i moji mišići :hahah:).
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh