• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Dvije strane politike, pa jedna bajka čisto za pokriče i da tema ostane vjerodostojna nazivu, pa dvije strane politike, pa jedna bajka...🙄
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dvije strane politike, pa jedna bajka čisto za pokriče i da tema ostane vjerodostojna nazivu, pa dvije strane politike, pa jedna bajka...🙄
Ne drami.
Mogao si barem pohvaliti moje remek djelo rođeno dok sam još bila neozbiljna, ne bi ti se bili prsti bili pretrgli ili nokti polomili. :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo Zivo,moji forumasi,danas lijep dan valjda ste zenjali jecam,jos malo pa ce i psenica puniti ambare i necemo pomrijeti od gladi. :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro dragi moji forumasi,zdravo zivo i nek tako bude zavjeka.Tko mi je ukrao san.
Sanjao sam,da nasa cetiri brodogradilista rade punom parom,da nasa INA trlja ruke od dobiti u Siriji,da nasim nebom grme nasi vojni avioni,da nasi momci se danas oprastaju od roditelja prijatelja i djevojaka te s pjesmom odlaze u vojsku(zivotnu skolu).🙃
Sanjao sam,da nasi seljaci i tezaci radosno cvrkucu jer im bude sve posteno otkupljeno sto proizvedu i zadruga dobro placa,sanjao sam da je u susjednu selu danas vatrogasna zabava,bice dobrih domacih kobasica te janjetine i prasetine.🤫
Sanjao sam da nam je predsjednik drzave na radiju svima zazelio sretan vikend,da nam je zazelio sve najbolje u zivotu i zahvalio za radni tjedan te da ce casno i posteno i dalje obavljati svoju duznost kao i ostali narodni duznosnici.
No probudih se a necujem nijedan traktor da prodje,zar nije subota,jelsu moji snovi lazni,jos mi u glavi nije jasno sto se dogadja.
Sto ste vi sanjali dragi forumasi i prijatelji,imamo li iste
snove. :ppozdrav: :unsure:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Dobro jutro dragi moji forumasi,zdravo zivo i nek tako bude zavjeka.Tko mi je ukrao san.
Sanjao sam,da nasa cetiri brodogradilista rade punom parom,da nasa INA trlja ruke od dobiti u Siriji,da nasim nebom grme nasi vojni avioni,da nasi momci se danas oprastaju od roditelja prijatelja i djevojaka te s pjesmom odlaze u vojsku(zivotnu skolu).🙃
Sanjao sam,da nasi seljaci i tezaci radosno cvrkucu jer im bude sve posteno otkupljeno sto proizvedu i zadruga dobro placa,sanjao sam da je u susjednu selu danas vatrogasna zabava,bice dobrih domacih kobasica te janjetine i prasetine.🤫
Sanjao sam da nam je predsjednik drzave na radiju svima zazelio sretan vikend,da nam je zazelio sve najbolje u zivotu i zahvalio za radni tjedan te da ce casno i posteno i dalje obavljati svoju duznost kao i ostali narodni duznosnici.
No probudih se a necujem nijedan traktor da prodje,zar nije subota,jelsu moji snovi lazni,jos mi u glavi nije jasno sto se dogadja.
Sto ste vi sanjali dragi forumasi i prijatelji,imamo li iste
snove. :ppozdrav: :unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ne kolega Tommy,nisam sanjal Jugu neg Lijepu Nasu kaj nam obecavaju vec 30 let.Mozda smo to vec imali pa izgubili,nazalost mladji nisu ta vremena upoznali i za njih ce to po pricanjima nas biti bajke i legende.
Nase bajke i legende su se mozda nekada i desile,Atlantida,Tartarija,uostalom nitko nezna al mozda je prije vise iljada godina postojala razvijenija civilizacija od nas.🙃
Tko je i kako izradio Egipatske piramide,pa Bosanske,pa Rtanj u Srbiji,te silne gradjevine i napustene gradove po prasumama.
Nemojte reci da jos uvijek cvrsto vjerujete zvanicnoj nauci,koja takodjer tvrdi da smo stvoreni evolucijom od majmuna. :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,gdje su nestali ovi eroplani kaj zagadjuju.🙋‍♂️
Slusam ih danas no nevidim nijedan zar su nevidljivi,dali kod vas prskaju nebo,ima li tragova.Imam osjecaj da nam spremaju nevrijeme i uniste zetvu,program GLAD se nastavlja,jucer takodjer bila generalna proba kibernetickog napada pod vodtvom Klausa Svaba(dobro zapamtite ime,on je jedan od glavnih kordinatora).
Trenutno se smijem nesem ministru serosu,koji komentari na 24 sata zbog lazi o procijepljenju 80%ljudi u Rovinju,svaka cast ljudi.
Dali uzivate i vi u bajkama kako nasih tako i svjetskih politicara,ruku na srce nase su najbolje. :hahah:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa prati malo kolega,uvjeri se sam i donesi sud,pa citava planeta to vec zna,cak ti i njemacki ZDF(ko nas HTV)priznao al to rade zbog zagrijavanja planeta,odnosno da se odbijaju sunceve zrake,gdje ti zivis kolega? :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa gore ti stoji naslov teme kupeljenec;),godina imas a ....ima vremena.Neg da se pofalim,jucer dopeljal moju hotelu(eliksir zivota,majke mi) odlicna,retko koja kapljica bi se mogla znjome meriti.
Kad si na godisnjem,mozda navratim u Zapresic kod tetke,pa da se narohljamo ko ljudi i zeznas istinu iz prve ruke,a moreju se pridruziti i drugi kolege kaj su u blizini,robe ima dosta za nas.:ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Interesantan pijesak, ko iz bajke (y)
Ja sam na dvorište dao dovesti mljeveni kamen iz Ljubeščice. I onda se moji unuci igraju s magnetima i vidi vraga, pojedini se kamenčići lijepe za njihove magnete. Deda, gledaj, tvoji kameni se love za magnet...
(Nedavno sam progledao: mislim da su i moj mljeveni kamen cijepili protiv korone, pa kako se na cijepljene ljude sada hvataju žlice, vilice, noževi, đezve, tako se sada moji mljeveni kamenčići lijepe za magnete mojim dečkima /unucima. da nije bilo korona cijepljenja i prosvjetitelja ja bi ostao bedak do smrti.)
U hebemu, sada sam se sjetio, prije desetak let sam s tim dao zavoziti i pristupni put u gorice, valjda nemam još i sad posljedice ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh