• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dotični gospodin je bil sudac, znači najprije pravnik, pa polagal za sudca. A kaj je anemični i od kud se pojavil? Kaj je on u životu prije napravil nego kaj je namješten za kapu?
Pa iskreno, sve je bolje od ovog lijevog liberala, briselske pudlice, kojem nije sveto ništa hrvatsko...
Poslušaj ovog čovjeka:
Bravo kolega i brate ZJ,potekose mi suze radosnice slusajuci ovog covjeka,ove slobodne duse,nismo sami ima nas mnogo a mnogi se bude.🙏
Vjerovatno vecina je shvatila pouku filma o kojem prica fratar i covjek.
Ja sam posijao ljubav,covjekoljublje,dobrodusnost medju vama,iz mnogih ce izniknuti covjek,neki ce se osusiti koji nece primiti bozju svjetlost,nisu jos spremni.
Sto se tice nase kolegice JO,ona je nama potrebna a niste toga svjesni,ona budi ljudski inat u vama i vi se budite,hrabrite i iznosite slobodno svoje misljenje i volju.
Valjda vam je svima poznato moje opiranje ovom sotonistickom sistemu,nenosim nigdje maske,hrabro jasno i glasno iznosim svoje misljenje i slobodnu volju,makar me nekoji ismijavali,oprastam svima jer nisu svjesni,naucite i vi oprastati,olaksat cete dusu.
Vidim odnosno osjecam dragi moji forumasi,vase cudjenje jer shvacate da ste se promijenili i sretni ste sto ste hrabriji,nebojte se vec hrabro krocite svojim putem samostalno,niste sami.🙃
A sada jedno provokativno pitanje kolegici JO...Dali smatras pravednim i na osnovu kojih zasluga ,je ona balenka dobila 50 000kn kao osoba godine u Zagrebu a nisu je dobili BBB-ovci koji su prvi pomogli jadnim ljudima.
Pitanje je sasvim lagano,no ujedno i tesko. 🙋‍♂️
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Kad su bajke u pitanju jel se ko sjeća?


Ideš Ježeva kučica...
Imam kuma koji ju moze u pola noči iz glave izrecitirati, naravno, ako nije pod utjecajem alkohola jer onda ili nemre ni beknuti ili lupa u stranu da je to strašno.

Ali bajka je vrh bajki
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Naša dečica budu mogla takvu slogu samo na filmu gledati.
Danas nemres ekipu ni za jedaču i pijaču skupiti, a kamoli za delati....
Ni male ni velike ruke da slože.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nažalost da, nema toga više.
Još su nama kakve takve uspomene ostale, danas nikoga to ne zanima.
Al to su bila vremena.

Kak i ova družba, kad to vidim vrnul bi se u to vreme da mogu odma.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Znaš gde je sniman film o družbi Pere Kvržice?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ako sam dobro zapamtil na Savi, negde između Zaprešiča i Samobora.
Tam negde je i skela ako je još u funkciji.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nebi rekel, nije mi to baš u uhu nigde, možda sam u krivu.
Jelenko je u Gorskom Kotaru sniman.
Kad pogledaš neznaš kaje bolje od boljega.

 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,918
Kad su bajke u pitanju jel se ko sjeća?


Neki dan sam spomenuo Ježevu kućicu,neznam točno u kojoj temi, no odnosila se na materijalu pohlepu,u onom stihu: To samo hulje nosi ih vrag za ručak daju svoj rodni prag. Tog stiha nek se sjeti svako kom"fali love"
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kupljenec,hvala tebi jer trazeci prosvjetljenje od mene,tvojim pitanjem sam pronasel odgovor.
PRESTANIMO MRZITI LJUDE! :ppozdrav:
Neki duh,neki nemir u meni me podtaknul da se druzimo preko ove teme,vjerujem da se mnogi osjecate radosniji i pozitivniji.Hvala ti za ovaj vlakic,inace sam ga dosta pustao mojim pingvinima(unucima)i snjima pjevao i stupao,sada su malo porasli,no opet dva pomladka pa cu snjima opet to morat ponavljat.
A ovi kaj su vec malo dobili perje se cuvaju za unuke od kolege plusa,moram probat njegovu svetu vodicu dok me moja hotela nije jos dokrajcila.:hahah:
Nego cudi me sto se kolega nimrennermin ne javlja,valjda nije najgore. 🙋‍♂️
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Tog stiha nek se sjeti svako kom"fali love"
Kad imaš love, svašta možeš, ali...

Možeš kupiti kuču, ali ne i dom.
Možeš kupiti sat, ali ne i vrijeme.
Možeš kupiti krevet, ali ne i san.
Možeš kupiti hranu, ali ne i apetit.
Možeš kupiti doktora, ali ne i zdravlje.
Možeš kupiti osiguranje, ali ne sigurnost.

Ma fučkaš pare
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,918
Kad imaš love, svašta možeš, ali...

Možeš kupiti kuču, ali ne i dom.
Možeš kupiti sat, ali ne i vrijeme.
Možeš kupiti krevet, ali ne i san.
Možeš kupiti hranu, ali ne i apetit.
Možeš kupiti doktora, ali ne i zdravlje.
Možeš kupiti osiguranje, ali ne sigurnost.

Ma fučkaš pare
To ti ja velim
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dotični gospodin je bil sudac, znači najprije pravnik, pa polagal za sudca. A kaj je anemični i od kud se pojavil? Kaj je on u životu prije napravil nego kaj je namješten za kapu?
Pa iskreno, sve je bolje od ovog lijevog liberala, briselske pudlice, kojem nije sveto ništa hrvatsko...
Poslušaj ovog čovjeka:
Ti si meni smiješan.
Dobro je, smijeh liječi dušu. :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Daliste sigurni da nisam izmisljen,mozda sam virtualan,mozda sam ja dijete u vama.
Ostanite uvijek dijete bozje,radoznalo i slobodno. 🙋‍♂️ 🙋‍♂️
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne na račun, jer donacije podliježu porezu ;)


Ajmo malo utvrditi gradivo:

Iz veljače 2021.:

DONACIJE I NJIHOV UTJECAJ NA OBRAČUN I PLAĆANJE POREZA - Moj Planer - Knjigovodstvo, poslovno planiranje i administracija Zadar

iz siječnja 2021. :

DONACIJE NAKON POTRESA: Osim oslobođenja od PDV-a, evo koje su još niže porezne osnovice

Marić o izmjeni pravilnika: ‘Oslobađanje donacija od PDV-a bit će poticaj kompanijama‘​


‘Novčane donacije su uvijek oslobođene plaćanja PDV-a‘, rekao je ministar Marić

To ti ja velim
Tako je govorila i naučila nas naša baka - bolje je sto puta dati nego jedan puta morati moliti.
Dati onome kome treba. Onome koji si ne može sam priskrbiti. Onome koji ima ali u datom momentu nema dovoljno a od životne mu je važnosti da ima.
Ne prevrantu, ne lijenčini, ne simulantu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh