• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hrvoje...

  • Temu pokrenuo Hrvoje_cvangic
  • Datum prvog posta
H

Hrvoje_cvangic

Guest
pozdrav ljudi...eo da i ja napisem nes malo...nek se zna...hehe...
inace dolazim iz kunisinaca...malo selu izmedju valpova i donjeg miholjca..imam 16 godina i idem u ekonomsku skolu...ali et pogrijesio sam smjer...trbo sam u poljoprivrednu ali stari mal kao kud ces tamo pa reko aj idem u ek...inace bavimo se stocarstvom i ratarstvom...radimo oko 45 ha zemlje...vecina je u zakupu...ali olako je kupujemo...i jos drzimo oko 160 ovaca...naravno svake godine se polako sirimo...
od strojeva ima svaceg pomalo...moglo bi biti i vise ali polako...

rus mtz 82...99 godiste...ima oko 2700 rh...niije puno radio...tek u zadnje 3 godine radi vise
Traktor Case Jxu 105..jos nema strojeva za njega jer je tek kupljen pa bi sad trebali nes kupit...
plug imt dvije brazde 16 cola
tanjuracu olt 28 diskova- prodajemo i kupujemo vecu
prikolicu za djubre od 4.5 tona
drljacu obicnu
sijacicu za zito 3 metra..nova lane kupljena
kosilica rotaciona df 185 -za prodaju
kosilica rotaciona df licenca 165 nova
pauk za rastepanje sijena
presa welger ap 45
kultivator imt 4 reda
rasipac amazone
prskalica lesko 440 litara
to je sve cega samse mogao sjetiti sada... :D

nadam se da nisam nigdjje pogrijesio... :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav druže!
I dobro nam došao!
He he he,,,otac je bio u pravu...nisi pogrešio...samo ti furaj tu ekonomsku, i videt ćeš kasnije, možeš daleko dogurati!
A poljoprivredu možeš savladati, i bez škole...ako si vredan! ;)
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
hvala na dobrodoslici...hehe...a sto nevolimkad je on u prrvu...hehe...moramja biti...hehe...ma stignemja i u skolu i jos radit, sveak treba..hehe...ali ak bog da da zavrsim 4 raz ek...upisem neki poljoprivredn i faks...i onda ovce na nekih 400-450 kom(stari ce do 250-300)...jer imamo uvjete za to...i jos nekih 35 ha zemlje...i onda radi do mile volje..hehe...bit ce svega...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao hrvoje. nije to loše ekonomska trebat će škole uvjek. ja sam sad upisao prometnu pružila se prilika pa zašto ne a završio sam za automehaničara. završiš te 4 godine pa dalje radiš kaj te volja.
vidim imaš mehanizacije nešto a dosta nove pa rekoh da nabaciš i pokoju slikicu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošao hrvoje :!:

kad ste se več raspričali oko škole, ja sam završio finu školu, TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO, al eto trebalo je još na doškolovanje jedno 2 godine, nije mi se dalo i sad fino doma imam kravice i bikove i radim oko 20 ha zemlje :mrgreen:
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
jooj slike...uff...bit ce,bit ce...cekam casea da dodje...ici ce polako jer mi je int "ultra brz"...haha...ali bit ce...ak ne sam...a netko ce i valjda pomoci stavit...hehe...a ma zavrsit cu ja skolu...jer kod nas u drzavi nikad neznas kakva ce biti iduca godina...ali nadam se da ce se sve sredit za kojih 5-10 god...i da cu ostat upotpunosti na poljoprivredi...

DOBRO NAM DOSAO i rijeci ti se pozlatile (ove podebljane)!!
 
J

jokapz

Guest
pozdrav i dobrodošao na forum... e kod nas u poljoprivredi itekako ima ekonomije nisi baš totalno fulo smjer... ;) ;)
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Dobro došao na forum, kaj se tiće ekonomske nisi niš fulo, ja sam ekonomist i ne moram plačati nikog da mi vodi knjige pošto sam u sustavu pdv ,a to zna bit izdatak godišnje i do 1000 eura a to nije malo. Lani sam upisal u Križevcima poljoprivredu tak da i u tom smijeru budem educiran, svakak ako te to zanima budeš postigel sve kaj hočeš samo treba vremena i strpljenja. ;) :!:
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
nadam se iskreno da ce mi se pozlatit rijeci...ak ne pozlatit bar posrebrit...hehe..a doro nije ekonomska toliko losa...ali neda mi se...imam osjecaj da cu poludit vise...jednostavno mi se neda...bolje mi je sjesti u traktor i radit...ili nes oko ovaca...ali izdrzat cu jos te dvije godine , pa onda jos 3,4 nes vanredno zavrsiit da budem "obrazovan poljoprivrednik"...hehe...zakon ej ovaj forum...svas mos cuti i naucit sta nisi znao...sad se mogu pravit pametna pred tatom...hehe...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
hehe hrvoje, dobrodošao, 8)
i puno sreće sa ksb u školi :lol: ;)
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
e hvala...a ma ksb je lagano...bar meni...tonemorm ucit...kad knjizis i ta sranja...to su brojke...s tim znam radit....mene ubijaju teorijski predmeti...jer neda mi se ucit...a ti si tu blizu vidim...iz djakova...jel ima sta kise kod vas...kod nas suhho vec ko ...uff... :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ma ništa od kiše, a baš bi dobro sjela :x
eh 2. god je lagana, vidit ćeš četvrtu, katastrofa
već sam zaboravio koje sam predmete u drogoj godini imao :scratch
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
sjela bi kao tocka na i...ali nema je...a nevjerujem ni da ce biti,...ovo sta javljaju mislim da nis od toga...a to je tek za dvije godine....valjda cu biti ista pametniji...ipak cu biti stariji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh