• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

hrvoje999

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Već sam duže vrijeme aktivan na forumu,pa vam dugujem i to da se predstavim.Neki me već znaju,a oni koji me neznaju nadam se da će me upoznati.
Dakle,dolazim iz Presečna,to vam je mjesto pokraj Novog Marofa,a za one koji neznaju gdje je Novi Marof,to vam je 15 km prije Varaždina,ako idete iz smjera ZG-VŽ.
24 su mi godine,rudarski tehničar sam po zanimanju,radil sam sve i svašta,i svoju struku i van struke.
Slobodno se mogu nazvati hoby poljoprivrednikom,jer sve kaj uzgajamo to ide za naše potrebe i tu i tamo se pokloni nešto.Tu su svinje,kokoši,purani i ništa pretjerano,kak sam i rekel.
Od mehanizacije imamo samo jedan stari traktor(Same Sirenetta) koji služi za prijevoz,a nadam se da ga bumo prodali pa da se najde nekaj ispravnije i bolje.
Nisam neki pretjerani mehaničar,al većinu osnovnih stvari napravim sam,volim raskapati po svem i svačem,praktički mi željezo teče venama.
Od životinja najviše volim konje,još sam ja imal priliku radit s njima,sve dok nije pokojni djed poginul,tad je konja zamijenil Same.
Na forumu čitam svašta,najviše me zanimaju traktori,i to oni stariji,bez elektronike i popratnih pojava,te uzgoj svinja,konja i sl.
Dosad sam imal priliku upoznat:Savorisa,muhanicara(ova dvojica su puno pomogla),VTZ-a,puknutog,Krlea,danielsa,pelea i nadam se da se drugi neće ljutit ako sam koga zaboravil,nek dopuni samo.
Posebno me se dojmil kolega Grof,koji ima zaštitni znak pisanja i to podržavam maximalno.Imal sam priliku bit u lici više puta,a žal mi je kaj nisam prije znal za kolegu.
Eto,ljudi,to je to!Živi i zdravi mi bili,puno uspjeha imali i dobro vino pili!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
sunce li ti tvoje.

al te bu to koštalo :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :partyman: :weedman: :lol: :rolleyess:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo čovek se predstavi i odma kolega daniels ko da ga Kosorica izbacila iz vlade:"koštalo te bu".:partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
tri mjeseca si tu napisali se svačeg i sad e da ja sam.

pa da to nemre prejti sam tak nemrem to preguknut na suho
zato
:drinkers: :drinkers: :drinkers: :partyman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Eh,kad bi se tak napili kak smo se i napisali,ha?Jesi potamanil one krmke?Nije bilo v temi kolinje nikakvih odgovora.Ja sam svoje sve del sušit,kobase su dimljene,samo na vetar još,to stari manevrira,mora i on nekaj.Daj kad peš sim v mojem smjeru najavi se ili kad pem ja v zg,moramo to nekak rešiti.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
pozdrav hrvoje......slike kobasa na sunce......:lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Dosad sam imal priliku upoznat:Savorisa,muhanicara(ova dvojica su puno pomogla),VTZ-a,puknutog,Krlea,danielsa,pelea i nadam se da se drugi neće ljutit ako sam koga zaboravil,nek dopuni samo.
Ja se baš nesečam da sam popil obečanu kavu, ali nema ni veze ;)
Bitno da sam te nagovoril da se krša riješiš, a kad bi te još uspjel nagovoriti da si još jednog na dvor ne dopeljaš :rolleyess:
Ja bi bil najsretniji čovjek na svijetu :lol::lol::lol::lol:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ima veze,kak nebi,samo nisam prolazil nika onud previše.Daj da se dogovorimo.Ima tu v Sv.Petar Orehovec jedan Vladimirec,ajd da to skupa pogledamo pa bumo i spili nekaj,kaj veliš?A usput da ti i ispričam priču o tome kak sam krš prodal.E,to bi trebalo zapisati nekam.Još sad dok se zmislim,sam sebi se nasmijem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ima veze,kak nebi,samo nisam prolazil nika onud previše.Daj da se dogovorimo.Ima tu v Sv.Petar Orehovec jedan Vladimirec,ajd da to skupa pogledamo pa bumo i spili nekaj,kaj veliš?A usput da ti i ispričam priču o tome kak sam krš prodal.E,to bi trebalo zapisati nekam.Još sad dok se zmislim,sam sebi se nasmijem.
Pa moremo se probati dogovoriti. Pošalješ broj mobitela i ja tebi svoj, mada o vladekima nemam pojma, pa mislim da bu od mene jako malo koristi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Eh,kad bi se tak napili kak smo se i napisali,ha?Jesi potamanil one krmke?Nije bilo v temi kolinje nikakvih odgovora.Ja sam svoje sve del sušit,kobase su dimljene,samo na vetar još,to stari manevrira,mora i on nekaj.Daj kad peš sim v mojem smjeru najavi se ili kad pem ja v zg,moramo to nekak rešiti.

bolje ti je da me nisi upoznao :weedman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ajde vas dvojica,ne zajebavajte se.Samo da je Savo bliže,to bi bila klapa.Bem ti granice,jel?Muhanicar,pa koristi bu,još da Savoris dojde,alaj bi bilo koristi,a na kobase se morate strpeti još malo.Pa tek su z dima zišle,još se čeka.
Jesi znal da Poldrugač ima Vladeka nekog,ali poučen iskustvom sa JD,neznam baš kolko je to pametno.Da neznaš možda koju "anegdotu" i o tom traktoru?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ajde vas dvojica,ne zajebavajte se.Samo da je Savo bliže,to bi bila klapa.Bem ti granice,jel?Muhanicar,pa koristi bu,još da Savoris dojde,alaj bi bilo koristi,a na kobase se morate strpeti još malo.Pa tek su z dima zišle,još se čeka.
Jesi znal da Poldrugač ima Vladeka nekog,ali poučen iskustvom sa JD,neznam baš kolko je to pametno.Da neznaš možda koju "anegdotu" i o tom traktoru?
Bil sam nedavno u prolazu kraj staroga i vani su bili neki traktori, ali među njima nisam opazil Vladimirca, a i da sam ga videl nebi se baš previše zamaral.
Ti si sa svojim Jonijem dobro prešel, a to kaj sam ja na tom traktoru delal i mi dva se ovdje napisali o njemu to je više nego čudno, Meni samo nije jasno kak sam ga po tvojoj prvoj poruci prepoznal, a da ga nisam ni videl :scratch
To ti je samo dokaz da nema granica, ako Savu nagovoriš da ga on dojde videti ...........
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Eh,kad bi se tak napili kak smo se i napisali,ha?Jesi potamanil one krmke?Nije bilo v temi kolinje nikakvih odgovora.Ja sam svoje sve del sušit,kobase su dimljene,samo na vetar još,to stari manevrira,mora i on nekaj.Daj kad peš sim v mojem smjeru najavi se ili kad pem ja v zg,moramo to nekak rešiti.

nisam slikal jel stalno neka žurba.špek več 3tjedna a šunke od nedjelje,kobasice nisam sušil.

broj ti šaljem na PM.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
@daniels-nisam ni ja slikal,jer me glava rasturala za kolinje,bila južina neka,užas,a danas sam zgubil mob di imam dobru kameru,al bum ja to postavil več,neboj se!
@muhanicar-taj JD je svetska pojava.Čovek koji ga je kupil,nezna kaj je kupil,a još je bil s njim jedan mešter stariji i gledali i gledali.Ma to ti moram v 4 oka reči,ovak nije interesantno.A vani med tim traktorima je i taj Vladimirec.A v toj ulici sam ti ja zet skoro,tak da si me možda i videl.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
@muhanicar-taj JD je svetska pojava.Čovek koji ga je kupil,nezna kaj je kupil,a još je bil s njim jedan mešter stariji i gledali i gledali.Ma to ti moram v 4 oka reči,ovak nije interesantno.A vani med tim traktorima je i taj Vladimirec.A v toj ulici sam ti ja zet skoro,tak da si me možda i videl.
Znači da si zajebo čoveka i sad mu se još ovak javno smiješ :rolfer:
I to sve zahvaljujuči meni :cry:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Čuj,i ja sam gledal i meni je bilo dobro,i traktor je za sad ok,samo ti znaš kaj je nutra.Ja isto tak pojma nemam.Čovek,je videl,probal,rekel je da mu paše i gotovo.Da mi nisi rekel,nebi ni ja znal,a ko zna uopće,možda bu taj traktor još dosta para zaslužil.Još sam ga posle pital kak je,veli ok sve,da je oral s njim,nema problema.
 
Na vrh