• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Humanitarne akcije na ovom forumu?

Jeste li za da se ovaj forum pridruži humanitarnim akcijama?


  • Ukupno glasača
    12
A

Alen

Guest
Privučen mnogim humanitarnim akcijama na mnogim forumima i u razgovoru sa mariom pitam vas jeste li voljni da se i na ovom forumu otvori podforum u kojem bi bili obavješteni o raznim humanitarnim akcijama koje se rade na ostalim forumima i o čemu se radi. Postao sam već jednu temu.

Netraži nitko od vas da bude obavezno uplatiti ali ako netko ima volje i novaca.......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ja sam glasao, nije to loša idea, dapače treba pomoči ljudima, al trenutno sam u malenoj situaciji da bi i meni dobrodošla pomoč, al nećemo o privatnim problemima na forumu!!!
Svakako podržavam akciju!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
naravno da jesam!nimalo ne smeta ako se objavi broj računa za nekoga kome treba pomoć... pa zašto ne bi uplatili svatko po neki dinarčić,koliko se može...
 

Najnoviji postovi

Na vrh