• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann-490+razni popravci

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
ŠANANA kaže:
4712 ili 3511 ili 4511 :D :D :D
Mislim da je upravo taj!
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
ZJ kaže:
ŠANANA kaže:
4712 ili 3511 ili 4511 :D :D :D
Mislim da je upravo taj!
neki kažu "ak traktor onda Zetor" ja sam jedan od onih koji se s tim ne slažu i je to je bio popravak Zetora 3511
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ne slažem se niti ja s tim "ako traktor onda zetor" makar ih imam 3 doma al dva su na prodaju.
al kaj se zapravo dogodilo na tom zekanu to ima vceze s onim prijenosom na kardanu kak imaju zetori ili?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
markach kaže:
ZJ kaže:
ŠANANA kaže:
4712 ili 3511 ili 4511 :D :D :D
Mislim da je upravo taj!
neki kažu "ak traktor onda Zetor" ja sam jedan od onih koji se s tim ne slažu i je to je bio popravak Zetora 3511
Onda je to 3511S (isto kao 4712). Tvoj mora biti jedan od mlađih jer ima novi tip stražnje kuku (pomična po visini). Inače su 3511S imali stari tip kuke, onaj koji se okreće i po horizontalnoj osi. Zato sam pretpostavil da je 4712. Zapravo, traktori su potpuno isti, samo su zbog zabrane uvoza (konkurencija IMT-u 533) bili deklarirani kao 35ks, iako na kardanu daju cca 50ks.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
kikic MF kaže:
ne slažem se niti ja s tim "ako traktor onda zetor" makar ih imam 3 doma al dva su na prodaju.
al kaj se zapravo dogodilo na tom zekanu to ima vceze s onim prijenosom na kardanu kak imaju zetori ili?
preblizu sam stavio slike pa to malo zbunjuje taj kuplong je na hurliju-novi zetori možda tek sad tak nest imaju ,neznam ne pratim zetore mada sam radil s njima ali nikada ga nismo imali doma
-a kaj se tiče tog "prijenosa"trebalo je malo izbrtvit i pumpu pobrusiti ili očistiti (zbog slabog pritiska)





@ ZJ nije moj traktor to sam samo popravljal,niti ga nikad ne želim imati nek se ne ljute Zetorovci nije loš al ima dosta drugih boljih traktora....npr :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ahaaaa pa bilo mi malo glupo gdje si to spuknuo na zetoru znam da zetor tog nema jer sam ih već neznam koliko rastavio pa nigdje tak nešto slično nisam vidio :mrgreen:

ma zetor je dobar super traktor al da mi je dobar po ukusu ne baš al kako se veli o uskusima se ne raspravlja. nisu tolko precizni bučni dugački su visoki ni nije to to. ide u bilo kojem poslu i sve ok al opet ostajem kod svojeg miljenika mf-a
 
A

Armin

Guest
ej ljudi mozel jedno pitanje?
ak vam je mjenjac na sredini izmedju nogu mozel mi neko objasnit kako idu brzine skoro smo ga kupili ima oko 80 konja
pa kako idu brzine ustvari gdje je koja :D
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Pitanje za pokretača teme, gdje je nabavljao dijelove za svog 490? Dal bi ga preporučio, imam jedan ponudjen za 7500E.
 

Najnoviji postovi

Na vrh