• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann XB 100 MAX

  • Temu pokrenuo Boki_ÄŒk
  • Datum prvog posta
B

Boki_ÄŒk

Guest
'Štovano društvo, pozdrav!

Šta kažete na ovaj traktor!? 99ks original deutz motor, ZF getriba...
 
B

Boki_ÄŒk

Guest
@mario

Ček' malo, kak' nije ZF...
Meni su u Gei (Nedelišće) 5 puta za redom ponavljali o toj ZF getribi na xb-u.. :confused:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
@mario

Ček' malo, kak' nije ZF...
Meni su u Gei (Nedelišće) 5 puta za redom ponavljali o toj ZF getribi na xb-u.. :confused:

Eto tako, nije nije nije nije.

Samo veči modeli imaju original zf, znaci serija XM i XL.
 
B

Boki_ÄŒk

Guest
@Mario

Ima li neki relevantan podatak gdje je navedena getriba u XB serije!? Hvala na odgovorima
 
B

Boki_ÄŒk

Guest
Potvrđeno od strane trgovine da ima 100% ZF getribu..Da li je Mario šta pobrkao ili ima neki bitan podatak o tome!?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Potvrđeno od strane trgovine da ima 100% ZF getribu..Da li je Mario šta pobrkao ili ima neki bitan podatak o tome!?

Zato jer znam da ima talijansku, i od drugih prodavaca. Reci im nek ti dokazu da je ZF, jer nije, odi ispod traktora vidjet ces ZF plocicu ako ima, ali nema, siguran sam.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zato jer znam da ima talijansku, i od drugih prodavaca. Reci im nek ti dokazu da je ZF, jer nije, odi ispod traktora vidjet ces ZF plocicu ako ima, ali nema, siguran sam.

Na mojem R6 110
19046189.jpg
 
B

Boki_ÄŒk

Guest
Onda GEA Nedelišće ogromno vara i laže kupce, a to nije prvi slučaj..
 
S

seljaček

Guest
Onda GEA Nedelišće ogromno vara i laže kupce, a to nije prvi slučaj..

Ne samo oni svi dileri SDF grupe varaju ja sam kupio agrofarma 100 sa zf getribom a kad je traktor došao onda je odjednom SAME znak na kučištu getribe i onda priča "ma ne pa to je vrhunska same getriba te serije su takve (budalo jedna šta si ti mislio kupit dajc fahr za 40000E sa zf getribom) ZF getribe se ugrađuju u traktore više klase K agrotron tt i ttv" . Tako da kada uplačuješ avans kaparu i sl kod narudžbe izričito traži specifikaciju opreme i mora na predračunu pisati Mjenjać tip xxx -ZF.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
naj sigurnije vam je ako na kučištu od prednje vuče ima orginal odlito ZF,ja sam prodao jednog starog traktora koji je imao tako ,i svi koji su dolazili su to vidjeli,jer najlakše je odštancati pločicu a unutra staviti žnj klasu vuče:partyman:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
naj sigurnije vam je ako na kučištu od prednje vuče ima orginal odlito ZF,ja sam prodao jednog starog traktora koji je imao tako ,i svi koji su dolazili su to vidjeli,jer najlakše je odštancati pločicu a unutra staviti žnj klasu vuče:partyman:

Ne pričaj gluposti, moze biti samo prva osovina od ZF, jer proizvode i osovine.

Niko nece od prodavaca stavljat ZF plocicu.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
točno , GEA nije med i mlijeko , a ako ima ikakve veze s gea 90 trgovinom još gore.ZF je super stvar , ali mislim da je to forsirano od strane deutza, same je uvek imala ok getribe, možda ne masivne i robusne ko JD I FENDT, ali su ok.ne kužim zašto plačaju nešto što mogu sami proizvoditi? zf je uber brend i dobra preporuka ,ali ipak...
 

Najnoviji postovi

Na vrh