• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

T

Tomyslav

Guest
Tek sam ga danas dovezao ,moram ga slikati i staviti slike,već sam nešto pokušavao staviti ovdje i nisam uspio,to me ljuti... :roll: Da riješio sam se crvenog...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Tomyslav kaže:
Tek sam ga danas dovezao ,moram ga slikati i staviti slike,već sam nešto pokušavao staviti ovdje i nisam uspio,to me ljuti... :roll: Da riješio sam se crvenog...
ti si pravi primjer kako se ide prema zapadu. :)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Tomyslav kaže:
Markach kako stojiš sa potrošnjom na svojem Hurliju?

nije ko na Deutz-u :mrgreen: ,ali nije preopasno,recimo neka srednja zemlja kod oranja na 35cm =20l(+-) / hektar
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
pa tako što mijenjaš IMT za zapadni traktor koji je sigurno super kvalitete iako je stariji. ;)
 
T

Tomyslav

Guest
E tu si u prvu,ja sam se sa IMT-om tako razočarao da sam proklinjao tu marku...ako jedan novi IMT 549 ne može obrađivati 5 ha voćnjaka onda neka ide k vragu.Ma neću ni pričati koliko mi je krvi popio.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
čuj zapadni stroj je sigurno dobar i ja sam uvijek bio za njega,ali kada se nešto pokvari nerijetko se dešava da ga ne možeš popraviti u roku od 7 dana jer su kod nas servisi jako loši.u susjednom selu čovjek ima 4-5 godina starog 549 DV i u prvoj godini ga je prokleo 1000 puta,a sada govori da sa njim više nema problema.inače sa njim ne obrađuje više od 3 jutra zemlje ali stalno je u pokretu sa gajbom i nerastom kojeg vozi na crno.
 
A

Armin

Guest
ej ljudi gdje se nalazi koja brzina u hurlimanna ak je na sredini mjenjac i ima samo neke dvije rucice
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Taj ti ima 12+3 brzine.
Na glavnom mjenjaču imaš 4 brzine i rikverc, a na drugom su 3 stupnja reduktora.

Napipaj! ;)
 
D

dalmatiner

Guest
Valjda ce Hurlimann ostat na tržištu. Imam ovde u Sinju kod kolega 2 komada ali nisu baš nekako najbolji. Stalno neke sitne greške šta nerviraju, a unutrašnjost iz doba cara Dioklecijana. Totalno staromodan traktor,sve nekako grubo i jeftino. A cijena nije baš povoljna. Mada mi kažu da dobro triba pazit s njima u Trgo GEI. Jedno kažu, drugo dobiješ, pa triba nadoplatit, pa nije sve isporučio, pa će tek doć.
Nemojte davati novce dok niste vidili traktor, Ostat cete kratki bar 2-3 milje eura na nekakve nadoplate.
 
D

dalmatiner

Guest
marko93 kaže:
O kojim modelima se radi :?:

Jedan je cca 90 ks a drugi cca 105-110 ks.
Kupljeni prije 2-3 godine :roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Armin kaže:
znal ko gdje se nalazi u hurlimanna 470 mjerac ulja za mjenjac
Pogledaj tamo gdje je čep za nalijevanje ulja u hidrauliku ili pak kod kardana staklo na kojem se vidi nivo ulja.
 
A

Armin

Guest
da nije slucajno ispod traktora kad sjedis u njemu s lijeve strane imo kko malo staklence
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Armin kaže:
da nije slucajno ispod traktora kad sjedis u njemu s lijeve strane imo kko malo staklence
Neznam, no promjer "oka" ti je oko 2 cm, a cijelo staklo oko 3...3,5cm.
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Ovo ti je jarane najvjerovatnije H-345, mozda i H-355,. ;) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh