• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
da to je moje ,kolko ga hoću prodat tolko i neću jer za te novce ne mogu kupit bolji traktor od ovoga,evo i danas malo prošli dilere i znači ono kaj hoću moram jos 'iskipat' više nego duplo više čak i troduplo ..eh to su želje i planovi ali realno je da je stanje u poljoprivredi gotovo katastrofa pa si mislim još gurat tako ili neznam :scratch :?:
 
S

saran2806

Guest
znam i samom mi je tako stanje pa ni ja neznam bi li svog traktora prodao pa trazio dr taj ili neki dr a treba jos nadoplatiti pa dali cu uspijeti sve naplatiti a godina je vec u banani tako da sam samo u raspitivanju a svidjaju mi se ti traktori iako neznam nista o njima
 
H

Helena

Guest
markach kaže:
da to je moje ,kolko ga hoću prodat tolko i neću jer za te novce ne mogu kupit bolji traktor od ovoga,evo i danas malo prošli dilere i znači ono kaj hoću moram jos 'iskipat' više nego duplo više čak i troduplo ..eh to su želje i planovi ali realno je da je stanje u poljoprivredi gotovo katastrofa pa si mislim još gurat tako ili neznam :scratch :?:
Kolega ako nije problem da kažeš koju o tom traktoru .Jer smo se zapalili za jedan H5110 a neznamo ništa o njemu ,tip traži 6.500 ojera .Vrijedili to kupiti
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
Helena kaže:
markach kaže:
da to je moje ,kolko ga hoću prodat tolko i neću jer za te novce ne mogu kupit bolji traktor od ovoga,evo i danas malo prošli dilere i znači ono kaj hoću moram jos 'iskipat' više nego duplo više čak i troduplo ..eh to su želje i planovi ali realno je da je stanje u poljoprivredi gotovo katastrofa pa si mislim još gurat tako ili neznam :scratch :?:
Kolega ako nije problem da kažeš koju o tom traktoru .Jer smo se zapalili za jedan H5110 a neznamo ništa o njemu ,tip traži 6.500 ojera .Vrijedili to kupiti

Nije li prejak?
Za te konje nemate priključaka.
 
H

Helena

Guest
Je prejak je,šta misliš tine da rasprodam one svoje oldtaimere od srojeva i kupim dva osnovna priključka za njega :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Traktor nikad nemože bit prejak,uvijek je slab...
Samo vi kupite jači traktor neče vam smetat ks..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Helena kaže:
markach kaže:
da to je moje ,kolko ga hoću prodat tolko i neću jer za te novce ne mogu kupit bolji traktor od ovoga,evo i danas malo prošli dilere i znači ono kaj hoću moram jos 'iskipat' više nego duplo više čak i troduplo ..eh to su želje i planovi ali realno je da je stanje u poljoprivredi gotovo katastrofa pa si mislim još gurat tako ili neznam :scratch :?:
Kolega ako nije problem da kažeš koju o tom traktoru .Jer smo se zapalili za jedan H5110 a neznamo ništa o njemu ,tip traži 6.500 ojera .Vrijedili to kupiti

e nisu ni neki novci al traktor je star nekih 25.g.
motor je odličan,kabina i ostalo neće te ubit od posla,jedino getriba im je malo nekako "mršava"
DOBRO GA ISPROBAJ i ako ide vozi doma ,evo ti jedna usporedba ja sam TD7506 prodao za više(može se vidjet u kakvom je stanju bio) al ovo je stroj prema njemu u težim radovima,cijeli dan ide bez frke

cijena nije zadnja samo mu malo maši s novciima i ide za 6000e
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Imam Hulimann H 478 i pojavio se jučer jedan problem.Kad asma uključivao kardan ručica je krenula neobično lako i sada se kardan više ne može uključiti,radi samo ako ručicu držim rukom stalno povučenu gore,neče ostati uključen...jel je problemu getribi ili...?
 
E

edo_tub

Guest
Imam Hulimann H 478 i pojavio se jučer jedan problem.Kad asma uključivao kardan ručica je krenula neobično lako i sada se kardan više ne može uključiti,radi samo ako ručicu držim rukom stalno povučenu gore,neče ostati uključen...jel je problemu getribi ili...?


tomislav koje ti je godiste traktor i jeli 4x4

jer komsija mi je imao isti takav problem i on je morao da mjenja lamele na kardanu
jer ako pri ukljucenju kardana moras pritisnuti kvacilo onda ih nemas
ali ako ne
i ako je kako ti to tako tvrdis
Lamele 100%
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zanima me kakva iskustva imate sa traktorima Hurlimann, koliko toši,kako se ponaša u oranju,kako je brz na cesti,dali je okretan i takve stvari koje bi trebao znati o takvim traktorima. Ali naročito bi molio da mi date savjet o Hurlimannu serije XB MAX jer imamo želju ove godine ga kupiti. Unaprijed hvala
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam Hulimann H 478 i pojavio se jučer jedan problem.Kad asma uključivao kardan ručica je krenula neobično lako i sada se kardan više ne može uključiti,radi samo ako ručicu držim rukom stalno povučenu gore,neče ostati uključen...jel je problemu getribi ili...?


Nekuzim se u Hurlija ali ako kardan ipak radi dok drzis rucicu onda sumnjam da su lamele. Da on nece nikako raditi na lamele bi prvo pomislio. Nisam strucnjak samo glasno razmisljam
 
E

edo_tub

Guest
da ali

Nekuzim se u Hurlija ali ako kardan ipak radi dok drzis rucicu onda sumnjam da su lamele. Da on nece nikako raditi na lamele bi prvo pomislio. Nisam strucnjak samo glasno razmisljam

ali ako drzis rucicu prema gore znaci doslo je do spajanja lamela medjutim kada pustis nece da nastavi raditi sto je logicno da lamela nece da sastavi tj da se priljubi jedna za drugu i tak nece da prebaci na kardan
sve dok ti drzis rucicu tad je smanjen zazor lamela i tada prenosi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Nekuzim se u Hurlija ali ako kardan ipak radi dok drzis rucicu onda sumnjam da su lamele. Da on nece nikako raditi na lamele bi prvo pomislio. Nisam strucnjak samo glasno razmisljam
Dobro razmišljaš. Lamele su ispravne.
Ovaj traktor nema elektroventil, već mehanički aktiviran ventil za uključivanje kardana. Pogledaj da na razvodniku nije pukla neka opruga i sl.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pozdrav! Dali itko od forumaša ima Hurlija xm? Kakav je stroj?

Ja imam isti traktor, iste boje, samo drugog imena. Pogledaj temu Lamborghini pa če vidjet.
 

Najnoviji postovi

Na vrh