• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Trebal si pogledati Lamborghini Cross 874-85, onaj sa starom, kockastom, limenom haubom. To je stroj za tebe: nema kabine, mali siluetom, a prohodan i najvažnije - ne skup: 21000+PDV.
Za tu lovu nemreš skoro ni kineza kupiti.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Imaš kabina Breida, Lochmann, oni rade kabine za takve traktore...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma serijska kabina je najbolj a na nju adekvatna zaštita i nema straha od granja, i ostalih mogučih prijetnji po staklo:prayer:, npr uzmem taj traktor za 20 i koju tisuču ojra a kabina me dođe još 5-6 tisuča i nije orginal:confused:
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Imam neki problem sa hurlimannom xa 86 traktor mi trokira svako malo kao da mu fali goriva neki put kad dođe pod opterećenje a neki put i na ler gasu čak se oće i ugasiti kad se ugasi teže upali ...sumnjam na ac pumpu... da li bi netko imao kakav savjet , filter sam mjenjao prije mjesec dana.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam neki problem sa hurlimannom xa 86 traktor mi trokira svako malo kao da mu fali goriva neki put kad dođe pod opterećenje a neki put i na ler gasu čak se oće i ugasiti kad se ugasi teže upali ...sumnjam na ac pumpu... da li bi netko imao kakav savjet , filter sam mjenjao prije mjesec dana.
Prvo provjeri još jednom filter i onaj predfilter(čašica),dalje pogledaj crijeva da slučajno ne vuče zrak,pogledaj crijevo kaj ide na filter.
 
H

Hurlimann86

Guest
Ja mislim da ti je ac pumpa isti taj problem imali smo i mi na xa 65.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Jel zna neko gdje ima dijelova za motor (za generalku) na Hurlimann H-360? Nema veze gdje, samo da je u Evropi.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
također čestitke na kupnji te nek te dugo i dobro služi
 
Posljednje uređivanje:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Jel zna neko gdje ima dijelova za motor (za generalku) na Hurlimann H-360? Nema veze gdje, samo da je u Evropi.

:)
mislim da ti je već odgovoreno ,dijelove će naći tamo gdje ima za Same,Lamb(SDF)
traktor je lijepo polakiran, kabina mu bas nije zatvorena s zadnje strane, pa kaj sad na tak lijep traktor ima potrebe za generalkom(valjda je to sređeno od onoga koji ga je sredil tako)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
:)
mislim da ti je već odgovoreno ,dijelove će naći tamo gdje ima za Same,Lamb(SDF)
traktor je lijepo polakiran, kabina mu bas nije zatvorena s zadnje strane, pa kaj sad na tak lijep traktor ima potrebe za generalkom(valjda je to sređeno od onoga koji ga je sredil tako)

možda je sređen za prodaju a dijelova vjerovatno imaš u Križevcima u trgovini potraži po netu neznam kako se točno zove
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke na kupnji,,,,nek te dugo služi...................:partyman::partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Čim su prednje felge krpane onim trokutićima oko šarafa, znači da je radil s prednjim utovarivačem. Pogledaj stanje okretaljki na prenjem mostu.
Dijelova imaš, to nije preoblem, samo imaš li para za njih?
Koliko god nisam osobiti fan Zetora, ipak je to najzahvalnija kupnja rabljenog stroja.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Čim su prednje felge krpane onim trokutićima oko šarafa, znači da je radil s prednjim utovarivačem. Pogledaj stanje okretaljki na prenjem mostu.
Dijelova imaš, to nije preoblem, samo imaš li para za njih?
Koliko god nisam osobiti fan Zetora, ipak je to najzahvalnija kupnja rabljenog stroja.

ja sam kupio lamborghinija 955 dt nisam se nikad susreto s tim traktorima na prvu sam oduševljen ali vrijeme će svoje reći
 

Najnoviji postovi

Na vrh