• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Jebemti pilu, jebemti husKVARnu, jemebti 572xp i auto tuninge i mtronice i elektronike...kaako ona nije mogla izdrzat 40 godina ko sve normalne pile, stvarno sam razocaran, ni 2000 radnih sati nema a vec produvala 🙈

IMG-20230825-WA0002.jpg
img-20230825-wa0003-jpg.64070
 

Prilozi

  • IMG-20230825-WA0003.jpg
    IMG-20230825-WA0003.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 150

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Kod Blaževića naravno, nema dalje od njih barem što se mene tiče 😊

Nisam, rekao sam im da pogledaju ali danas su ju uzeli rastaviti pa valjda ce pogledati. Moja odokativna procjena bi bila oko 1000, ali vidjet ćemo
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Da, cilindar i klip su ok, čini mi se da se na videu čuje kako lupa kad pomiče radilicu, znači ležaj(evi) i semering...za sada
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Mi kaj se profi bavino šumom znamo da je aspen vrh tehnologije, i znamo da štitimo okoliš. 👍💪
Evo ja već od jutra delam, danas subota, dan za otići nekam na izlet sa obitelji, djecom, ženom, ali ne moram drva pilit, niko niš ne pita, takav je posel nas kaj se profesionalno bavimo šumom🙂



















 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,595
Mislim da je veca zarada na recimo aspen ili xp ulje kroz sve sate ili godine nego sto je na popravcima. I sam koristim xp ili stihlovo ultra, sto prvo dohvatim,ali iskljucivo sto ne smrdi.
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
182
Njima je zarada na svakom ulju jer oni samo pripakiraju i zarade 2-3 puta na nama. Par puta veća cijena ali si zato siguran šta livaš. A sad jel se isplati plaćat više za 100% sintetiku ili aspen možeš znat tek nakon par godina učestalog rada na 2 iste pile. Neki rade profesionalo na običnom stihl crvenom i sve uredu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Prvo ga puno platiš ,tjeraju te da ga malo staviš..tu nekako pomisliš da si na dobitku a na kraju opet havarija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh