• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,671
572...koju mijenja, ne vidim pročitati?
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
726
Nece na nekim uredajima prikazat emotikon. Evo sto je kapetan pokusao prikazat, ali nije ni ses krivo. Kupis novi proizvod te ako nije u vitrini, imas samo ses sa njim. Na suho. Bez mogucnosti svrsetka.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230805-165805.png
    Screenshot_20230805-165805.png
    64.3 KB · Pregleda: 29
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Upravo dobil informacije da je Husqvarna 555 najbolja pila na svijetu, kasnije malo više o tome jer sam u šumi i nemam vremena sad.
Ali isto tak molim korisnike ludih i divljih marki da pripaze na zdravlje da ih herc ne strefi kad to doznaju. 😎🙂🇸🇪
Jer oni žive u ubjerenju da je neka druga marka bolja, al zato smo tu da ih usmjerimo.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,909
Upravo tak! Gledam da mi je servis blizu, ako se što dogodi!
A dogodit se može sranje i na najskupljem stroju!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,671
Ja bi rekel dostupnost dijelova i potrošnog materijala.
Ak se pod "servisom" smatraju ruke, pravi majstori i znalci su svim markama obično daleko. Nije nužno dobar majstor onaj koji ima papir na zidu ;)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
Dobil sam na poklon Husqvarnu 555 i sva sreća kaj sam se je rešil na vreme jer nebi mogel živeti pod takvim pritiskom da imam najbolju pilu na svetu. To iziskuje veliku odgovornost i stres, a ja tomu nisam dorasel. Otišla je od mene, hvala dragom Bogu, a ja ve morem i dalje normalno živeti .....
 

Najnoviji postovi

Na vrh