• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
996
Trgo-Agencija, da li imade 390XP i koja je cijena?
Da li je to prodajna pila i ima li povratnih informacija od kupaca kako su zadovoljeni?
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
996
Sory, nisam odmah registrirao da sam pogledam.
To sam i ja čuo da je zvijer i samo riječi hvale.

Jel može kakav Vaš kontakt na pp
 
Tu od
31 Pro 2019
Poruka
44
Dobar dan forumasi.
Sve vam zelim naj bolje u novoj godini.
Jedno pitanje.Bavim se sumom za sebe i prodaju nista puno do 200 250m godisnje..
Zanima me pila Husqvarna 346xp
Dali tko ima iskustva sa njom.
Uzeo sam ju novu nekoristenu.
Stigla je prije par godina nova iz Svedske ali nije radila.
Sto mogu očekivati od nje.
Hvala
 
Tu od
31 Pro 2019
Poruka
44
Hvala na odgovoru
Danas je izmetrila oko 5m za probu graba do 30cm i mogu reci da je mala al brza
Kasnije cemo vidit
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,270
Imam Jonsered 2152, pandan Husqvarne 353. Snage ko u priči, brza okrutna.
Tvoja je profi model, dok je 353 poluprofi, pa možeš očekivati samo još više.

Za koliko novaca je kupljena?
 

batko

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
9
poz svima,
razmisljam o kupnji nove husqvarne pa sam u dilemi između 365 i 555. koja je bolja,izdrzljivija, pouzdanija
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
I ja sam bio u istoj dvojbi,a jos je i Stihl bio upao na listu....Od strane proizvodjaca su obe klasifikovane kao robusne izdrzljive masine,ne profesionalne.....Po performansama su tu negdje,po cijeni 555 malo skuplja!Meni licno ljepsa 555😃,ali samo ljepsa,sad koja je izdrzljivija,pouzdanija,nemam pojma.......Da sad kupujem kupio bi 562 😉
 

batko

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
9
da 555 je ljepša i ima taj autotune (sto god to bilo)
365 je jaca ali i malo teža
a stihl mi se u toj klasi cini skuplji
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Pa znas kako ja sam zakljucio da nentreba gledati ni u 100-200 eura ako hoces pravu stvar!Meni uopste nije bila potrebna pila klase 365,ali sam je uzeo zato sto je metal,a ovamo bi platio 125 eura manje neku npr rancher plasticnu koja je kao ista po snazi ko 365.Jest ona teza malo ali zato znas da imas uredjaj!Isto tako sam se lomio izmedju 310 i 361 i 382 Stilovki.Znam da je nekome to puno ali kad se moze dati 500 moze i 600 eura......Bas sam prosao kroz tematiku kad sam nabavljao hahaha ne dao bog nikome takve muke!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,270
555 je univerzalna pila s elektronički rihtanim rasplinjačem (prilagođava se nadmorskoj visini npr.) dok je 365 X-Torq (ako kupuješ u HR) osjetno jača i teža pila za ozbiljnije zadatke, starije generacije, s klasičnim rasplinjačem.
Po cijeni su tu negdje.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,484
365xtorq je odlična, best buy, teška i robusna pila. Ako imas drva 40+ promjera onda je dobar izbor. A u funkciji kao jedina allround pila nije baš prikladna za lakše poslove. Ja ju imam i stalno tražim razlog da ju ne palim :p više koristim malu ms 170 i parksideovu iz lidla 2.7 ks...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,270
Uz 2145 ti je bolji izbor 365. Naravno ako imaš adekvatna drva ;)
 

batko

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
9
Ima robe zato se i ide u investiciju, hvala poz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh