• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Mislim da u jesen i Stihl ima akcije, pa da malo pricekas… 😉 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Ti misliš da se ja zajebavam?
Ja sam imal 064 i onda mi je medved prešlajsal trupce preko nje pa je postala njegova a on je meni kupil 640..... propast ;)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,602
nije prejaka, ali ide, no 064 je zakon za nas starce (mislim na sebe). Za rezervu je doma još i 070, ako negde zaškripi, Vele mi u servisu da ja baš sebe ne volim puno :eek:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Negde sam nekad napisal. Donesel je kolega neku 07x da mu fergazer počistim. I tak ona stoji pri meni i dojde drugi kolega kaj se šumom bavi.
Kad ju je videl nekaj je iz njega samo progovorilo. Isusek dragi kakvi su to nekad ljudi bili....
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,602
ima ih još, ali su jako rijetki, na rubu izumiranja:cry:
ali njezin zvuk-to je neponovljivo, čuje se v treće selo:)
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Jooj nemojte o tim stilovkama 0...nesto. Jos nam u garaži 050 av s macom valjda 80 😀. Ko decec sam se je nanosil na vrh brega po sumi jer su bukve bile, naravno, na najvećem bregu. I dok je trebala vuzgati - zalila je. A trosila je 1l na tri teza u bukvi. Ima i onaj gumb za zadrzavanje gasa ko busilica. A dok je pilila ljudi su poskakali u rovove u obliznjim selima 😂

Ja sutra odo po 545m2 😀
 

Najnoviji postovi

Na vrh