• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pila ima 2,2 konja.
To je više hoby, al meni za moje potrebe je profi.
Velim nikad niš samo toči vozi. Baš sad kupil ovo ulje od castrola za mješavinu. Ja snjom sve delam kad druge nemam, i rušim i pilim doma i sve kaj treba. IMG_20200415_180119.jpg IMG_20200415_180156.jpg
 

Entuzijast

Aktivni član
Tu od
18 Sij 2014
Poruka
206
Ja imam istu takvu + staru Stihl 038 već 10tak god radi ko guja. Samo ove god radila na 70tak m3 bagrema Stihlovka ruši irezanje samo najdebljeg (teška ko kamen) a mala sve drugo i kad je oštar lanac neprej.... mi za take poslove.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
"Ponosni" sam vlasnk nove husqvarne 440, kupljena ove godine u 2 mj. Nakon 4-5 sati rada počela trokirati i gubiti snagu. Odnešena na servis, čekao preko mjesec dana na popravak. Izmjenili bobinu. Donesem je kući i ustanovim da baca previše ulja . Danas je odnesem ponovno u servis i kaže majstor da treba izmjeniti uljnu pumpu. Dakle, još mjesec dana čekanja da gospoda uvaže najprije reklamaciju a zatim pošalju dio. Totalno sam razočaran i markom i servisom.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Ništa od novog...sve dok mogu otkloniti nedostatak (kvar).
Bitno je da je roba prodana, a što se ne mogu služiti s njom...koga briga.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Napiši prigovor uvozniku (Drezga-Deržić) ili ju pošalji na info Husqvarne, ako ne pomogne, javi se ovima iz zaštite potrošača.
Ima načina, no moraš biti siguran da ti nisi skrivil bilo kaj od toga.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Ajd probat ću.
Naravno da nema moje krivice. Nisam uspio niti potrošiti predviđeno gorivo za razradu pile.
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Ma nist od toga... Cini mi se da je u zadnje vrijeme garancija uvijek na njihovoj strani... 372xp se nova se zaletavala, otpeljal ju u servis - vele normalno. Vec sam pisal i o onom amortizeru rucke koji se scupal s plastike - vele dogodi se. Meni sve to malo cudno na profi novoj pili od 7000kn..Naravno, nist garancija nije pokorila i sve sam platil...
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja imam 372 xp i osim dvije vodilice i crijeva od goriva nista nije dirano,a stara je 5 godina.Mozda je razlika u kvaliteti za nase trziste,moja je kupljena u Sloveniji.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Svi smo mi danas na neki način ovce za šišanje. Stihl 029...skoro 25 godina radila kod mene, dirnuto nije u nju, sad mi mi počela trokirati. Nekad i sad...nebo i zemlja.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa da, tu zna baš biti jako nametano piljovine, bitno da se sve dobro očisti, a najviše ovaj kanal za podmativanje lanca.
Ja to stano čistim jer si mislim da mi nema pila dobro podmazivanje.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Stavio sam špagu u cilindar, ali i poklopac sam vratio nazad da ne pukne šta kod karburatora kod skidanja kvačila i kod čiščenja.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Pištolj udarni to odvrne kao od šale , nije teško navratiti do vulkanizera .
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Poslije koliko vremena se nakupilo to sve?Jeli je sad prvi puta tako cistis?I ja sam mislio to odradit,al sad kad citam sta si sve nabrojao ne gine servis!!!I imal uopste potrebe poalije godinu dana to raditi??Znate sto mi je palo na pamet....posto cistim kompresorom,uradi on posao ali sigurno i nabije prljavstine podosta ispod koja kasnije ne moze izaci!!Sta mislite??
 

Najnoviji postovi

Na vrh