• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li neko neku preporuku gdje spavati u Vodicama?

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
H

halvetica

Guest
Pozdrav drugari, da li je neko od vas mozda iz Vodica? Planiram na more ove godine tamo da idem, pa me zanimaju neke preporuke gdje bih mogao da pogledam apartmane neke? Neki kontakt telfoni ako imate bas preporuku ili mozda vi izdajete apartmane? Nekakve web sajtove gdje ljudi objavljuju to i slicno, da mogu da pogeldam i da si rezervisem. Hvala!
 
I

ihorzic

Guest
Pozdrav drugari, da li je neko od vas mozda iz Vodica? Planiram na more ove godine tamo da idem, pa me zanimaju neke preporuke gdje bih mogao da pogledam apartmane neke? Neki kontakt telfoni ako imate bas preporuku ili mozda vi izdajete apartmane? Nekakve web sajtove gdje ljudi objavljuju to i slicno, da mogu da pogeldam i da si rezervisem. Hvala!

A da vidiš stranice TZ Vodica:lol:
 
V

Vlajkoni

Guest
Pozdrav drugari, da li je neko od vas mozda iz Vodica? Planiram na more ove godine tamo da idem, pa me zanimaju neke preporuke gdje bih mogao da pogledam apartmane neke? Neki kontakt telfoni ako imate bas preporuku ili mozda vi izdajete apartmane? Nekakve web sajtove gdje ljudi objavljuju to i slicno, da mogu da pogeldam i da si rezervisem. Hvala!

Ja nisam iz Vodica, ali sam bio par puta tamo na ljetovanju, i skroz je ok kao destinacija, ovaj covjek kod kojeg sam ja tmao do sada isao je prodao svoje apartmane tako da nemam vise njegov kontakt, ali ja sam njega licno nasao preko sajta apartmani Vodice , imas dovoljno tamo informacija pa provjeri, mislim da na je to najbolje da gledas na nekom od tih sajtova koji se samo tim bave, tj. iznajmljivanjem apartmana i slicno...Ja ove godine planiram u Zadar da idem pa sam isto tamo nasao smjestaj...eto srecno pa javi ako si uspio sta. Pozdrav
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh