• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li tko balirku Class Markant 51

  • Temu pokrenuo DAVORPANDZIC
  • Datum prvog posta
D

DAVORPANDZIC

Guest
Kupio sam presu te marke.I zanima me kakva je u radu,koje su joj prednosti i nedostatci i čega od toga dvoje ima više?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Imam markant 50 već cca 6 god, kvarova nikakvih, maži mazalice i vozi. Mana po meni nema, jedino kaj mi je bubanj malo preuzak. Druga stvar, radi razlicite duljine bala(meni to ne smeta) jer ima onaj zupčanik otraga na zvijezdi di reguliraš duljinu bala pregrub, da ima sitnije zube bile bi bale skoro istih dužina. To ti je to inače, stroj je jako dobar
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ja imam claas markant 55 i naspram 50 i 51 je razlika u bubnju i ostalom prijenosu i naravno godini proizvodnje. za sad balirka je uščuvana i lijepo je balirala za probu a vidit čemo kasnije. ali 60 ks treba za nju da radi kako treba.
jučer bio kod kolege koji ima 50 i kaže da je zadovoljan s njom več 12 godina je kod njega i kaže da nije imao kvarova nikakvih samo je petljače mjenjao jer su se poderali ali samo riječi hvale
 
D

DAVORPANDZIC

Guest
Prijatelju kikić MF puno hvala na odgovoru.Svaka iformacija mi je dobro došla,bila ona pozitivna ili negativna.Hvala!
 
M

marke3603p

Guest
ljudi ja sam imao claas markant 40 i ta je išla dok se nije poderala onda smo kupili 50 i već u godina bez greške prodali smo ju i kupili 51 i claas constant pre pre zadovoljni!!!
 
T

traktorista

Guest
i kod nas claas markant radi odlično več drugo godinu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh