• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ime poduzeća

pixa93

Novi član
Tu od
1 Stu 2014
Poruka
23
Naime kroz koji dan otvaram poduzece koje ce se bavit proizvodnjom i prodajom zitarica, usluznom obradom tla te tovom desetak tisuca svinja godišnje pa bi volio ako imate kakvu dobru ideju za naziv, nešta zvučno simpatično ili tako nešta da mi pomognete... zasad imam poduzece koje se zove DONI d.o.o i to mi je super ime ali posto ce to bit aktivno još neko vrjeme nemogu to ime iskoristit za ovo novo pa ako ima ko sta bio bih mu zahvala :)
Pozdrav :D :D
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Po meni, ako ti je postoječa firma stekla dobru repuraciju, ne mjenjaj ime ! A novoj možeš nadodati nešto na već postoječe ime ! DONI 2 d.o.o. recimo.
Ili nešto slično !?
 

pixa93

Novi član
Tu od
1 Stu 2014
Poruka
23
Ma, moram otvarat drugu. Pa da, tako sam i mislio da nešto nadodam na ovo ime samo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Doni usluge
Doni sverc komerc :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
To netrebaš napisati. Podrazumijeva se.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Prasec d.o.o
sigurno je zvucno i ime koje ce se svakako upamtiti,,,:icon_lol:

kad ce jean susjed pitati drugog tko mu je radio uslugu a ovaj mu kaze ma onaj prasec sigurno ce te upamtiti,,,:tongue:

samo da se ne zabuni pa rece ona svinja,,,:icon_lol:
 

pixa93

Novi član
Tu od
1 Stu 2014
Poruka
23
Mislim da ce bit Doni Invest d.o.o ..mada investirat mogu jedino u propast :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nebi ti tu ni pitao da nisi več okrenuo neku paru :D:

Sviđa mi se ovo DONI Invest! :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Onda nema drue več da se zove:
BOLJE KUNA U HLADU NEGO DVIJE NA SUNCU
 

Najnoviji postovi

Na vrh