• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Impregnirani stubovi

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Na prodaju impregnirani stubovi, za voce i protivgradne mreze ili za nesto trece. Stubovi su duzine 4m. Dio stubova je dodatno s donje strane zasticen katranom. Cijena 7.5 E/kom.
Stubovi se nalaze u Gradisci, BiH
Tel:+387/65/937-453

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
I dalje se prodaju. Nije uslov broj komada, moze i po par komada
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
izvini ako ti upadan u oglas,ali da si bliže sigurno bi poslovali.gjde ih ima inače za nabaviti meni bliže???može na PP
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
izvini ako ti upadan u oglas,ali da si bliže sigurno bi poslovali.gjde ih ima inače za nabaviti meni bliže???može na PP

Nezanam gdje ih ima tebi blize. MI smo svoje kupili tu u jednoj firmi u Laktasima.
Koliko je tebi potrebno komada. Za prevoz mozes angazovati kombi ili kamion za vise
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
raspitaću se za prevoz,mada znam da je skuplje od same oblovine.

meni bi trebali nekoliko komada.neznam tačno koliko.ako uspijem šta organizirati a ti neprodaš onda se možemo čuti,ali nemogu obećati da ću kupiti jer je prevoz velika stavka.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
raspitaću se za prevoz,mada znam da je skuplje od same oblovine.

meni bi trebali nekoliko komada.neznam tačno koliko.ako uspijem šta organizirati a ti neprodaš onda se možemo čuti,ali nemogu obećati da ću kupiti jer je prevoz velika stavka.

Pa vidi koliko ti treba?
Imamo mi kombi pa bi mogli mozda nesto organizovati
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Ima jos stubova, nisu rasprodani, pa ako nekome treba neka se javi da pazarimo :partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh