• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 504 SL

B

Bobo

Guest
Jel nije to isti karburator kao na Tomosovom APN-u. Znam da ima istu onu pumpicu za gorivo i sve mi nekako vuce na taj karburator da su jednaki...

Ne mogu biti 100% siguran...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Da sve su to bingovi fergazeri, slični ko jaje jajetu, al nisam siguran dal im promjeri pašu(prirubnica, difuzor...):scratch
Mora ti pisati model na samom fergazeru, npr. SLH 1/18/88
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Da sve su to bingovi fergazeri, slični ko jaje jajetu, al nisam siguran dal im promjeri pašu(prirubnica, difuzor...):scratch
Mora ti pisati model na samom fergazeru, npr. SLH 1/18/88
Pa predpostavljam da je Bing ali ne znam koji model jer originalni nemam a do sada je bio nakalemljen "neki" a ni taj više ne radi.Kako bi saznao koji je model na toj frezi?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Imam podatak da je bio upravo Bing 1/18/88....Staff, ajd provjeri i napiši čovjeku...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh