• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 curi ulje

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Curi mi ulje nakon proljetnog oranja negdje gore kod filtera goriva, bila otpuštena jedna matica, zategnuo sam, ali i dalje curi, što napraviti?
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
Najbolje nove lajtunge stavi i šajbice, i dobro pritegni. Ti lajtunzi ti nisu skupi.
ti lajtunzi kod mene u lokalnoj(a i jedinoj) trgovini dijelova za traktore su ko suvo zlato.inače su svi dijelovi pretjerano skupi kod njega.
uglavnom prije 20tak dana lajtung između filtera goriva 56kuna :mad:
inače su svugdi maksimalno 30kn,al problem je šta te lajtunge niko ne zna koji po katalogu nego jedino skinem stari pa nosim pa mi da po njemu,to je jedini razlog zašto tu kupujem
 

Najnoviji postovi

Na vrh