• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Danas kad sam oro mi se remen okrenul...cuo sam cudan zvuk i pital se pa nisam valjda novu vodenu pumpu sjebal,opce nisam obracal paznju na remen...tata je to skuzil cim da je upalil...i njemu se to dvaput dogodilo danas...treba novu ...sami trosak na tom traktoru
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino da ti ne udara kugla desna od volana(krajnik) po remenici?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Tino, ček malo, od juče do danas ste uspeli uništiti remen?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Nije, vodena od 533 sa remenom 13 ne postoji, barem ju ja videl nisam, a i sa slike mi izgleda kao 17.
Bilo im je žal potrošiti još 20 kuna za novi remen, a ovoga staroga su ko pračku nategnuli i normalno da se raspal nakon par krugova
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj danas ne postoji ??? još imam remenicu 13 kaj sem skinul sa jedne pumpe kupljena pod 533 no baš i ni je pasala trebalo šlicati rupe kupljena u SEKRI Kalnik .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
To si M.....u ili mojem F...i trebal dati da odrade, ionak drugog posla nisu imali
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Sve je isto ko i prije,al kolko ja vidim da remenica na pumpi nije izbalansirana kak se spada,jel bi to moglo biti problem? Sad sam baš gledo sa strane i vidi se kako se njiše remen lijevo desno a remenica gore dole
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sve je isto ko i prije,al kolko ja vidim da remenica na pumpi nije izbalansirana kak se spada,jel bi to moglo biti problem? Sad sam baš gledo sa strane i vidi se kako se njiše remen lijevo desno a remenica gore dole
¸vrati staru remenicu
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Puklo donje crijevo od hladnjaka na 539, iscurio antifriz. Temperatura se nije dizala.
Skinuo sam hladnjak - dali bih ga kako trebalo oprati i kako?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ako je na oko loš onda ivasol pa crijevo, a ako je dobar onda minivaš i opleti
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@Tino - donje crijevo je imalo rupicu pa je na hladnjak bacalo tanki mlaz i voda se slijevala sa sredine hladnjaka na kolijevku tako da sam dobio dojam da curi hladnjak.

@MUHA - traktor sam kupio prije nepune dvije godine. Kod majstora je bio rađen motor generalno i nikada se nije grijao niti gubio tekućinu (antifriz). Mislim kada je dolje da ga operem.

Kod generalke su stavljene nove cijevi vis. pritiska i do sada su propuštale naftu na holenderu kod dizni i to redom 2 - 3 - 1. Dali su slabe cijevi ili je nešto drugo u pitanju?

Hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Nemožeš pogrešiti sa pranjem hladnjaka, ako ga pranje probuši budeš ga pokrpal ali te nebude iznevjeril u radu.
Lajtunzi diza, loša kvaliteta novih proizvoda, probaj nabaviti rabljeno.
 

lion3

Član
Tu od
29 Lis 2012
Poruka
30
Pozdrav svim poznavaocima i vlasnicima imt traktora!
imam par pitanja pa ako se netko nadje da na njih odgovori bio bih zahvalan.
prvo,trazim na netu (nikako ne mogu naci) koja bi bila cijena novog imt 539 i da li po vama on moze odraditi nekih 15 ha zemlje, od oranja pa nadalje i zadnje pitanjce da li bi kupovali novi imt kad bi imali priliku ili bi razmislili o necem drugom.naravno nema se love za kubotu, landini i slicno
hvala
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Cijenu novog ne znam, ali mislim da su oni stari bolji od tih novih. Obrada 15 ha je moguca sa IMT-539, ali tu moras uzeti u obzir da li je to ravnica ili brda neka itd. Da opet uzimam traktor za ovu povrsinu sto sad radim da uzeo bih opet IMT-539.
 

Najnoviji postovi

Na vrh