• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i IMT 558 razlike

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Dečki, dosta bi bilo podbadanja i trolanja u svakoj temi s poticajima i prikolicama.
Ne prestanete li, idete ma hlađenje...koliko god da ste mi dragi.
Cilj Foruma je pomaganje a ne razdor.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Dobro jel bu neko od moderatora pobrisal ova sranja od poruka.U svakoj jebenoj temi jedne te iste gluposti. Zj možeš i ovo moje pobrisat jer si me preduhitril
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Dečki, dosta bi bilo podbadanja i trolanja u svakoj temi s poticajima i prikolicama.
Ne prestanete li, idete ma hlađenje...koliko god da ste mi dragi.
Cilj Foruma je pomaganje a ne razdor.
Pa sve je to jedan vid pomoći, da čovjek shvati i progleda, na kraju krajeva demokratski je ne imati iste stavove, shvaćanja i poglede, ali je ljudski parlamentarno diskutirati.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Slažem se s tobom, ali kaj je previše ni pas z maslom nemre pojesti
Oni koji odlučuju, iliti vedre i oblače, baš oni moraju imati naj veću dozu uvažavanja, tolerancije i strpljenja da sagledaju sve pa onda da odrežu i odluče što i kako dali brisati ili ne ili što već.
Ja sam odavno za sebe rekao, ono što mnogi nebi ni pomislili a kamoli zaustili o sebi , "da me pas s maslom pojeo nebi".
 
  • Haha
Reactions: ZJ

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Atomizeri su čudo koliko trebaju snage na kardanu.
Zato i novi mali voćarski traktori imaju već snage prek 100ks, a nisu veći od 539.
I ne bas, vucene atomizere vuku od 539 pa do 50ak ks. Veci problem je sam teret.
Naravno ozbiljniji i tezi atomizeri i traze vise ks.
Vise ks kod vocara je zbog istodobne kombinacije raznih strojeva. Recimo unutar redna kopacica naprijed i malcer iza.
 
Na vrh