• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 uređivanje

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Svaka čast na ovako odrađenom poslu. S tako sređenim traktorom odmah na izložbu sa svim ovdje prikazanim fotografijama, da se vidi kako posal treba napraviti.
Još jednom bravo majstore !!!
 

dbenko

Novi član
Tu od
2 Tra 2017
Poruka
1
Pozdrav od dokiya kad već radite na imtu ja bi vas molio da mi objasnite zašto je na mom imt 539 slab pritisak ulja kad je motor zagrijan pada na crveno hvala vam unaprijed pozz forumašima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Gle ga Kupljenec, samo tebe čeka.

Pošto si me nedavno nekaj pital u vezi generalnog remonta motora sad imaš priliku dojti mi u ispomoč.
Još stigneš do pol noči bez propusnice.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Klipnjače su vagnute, klipovi skračeni, blok trnovan...
542, isti vrag.

Doma buš lako, vele da se doma moreš vrnuti ma gde bil.
A ako bu trebalo bum ti ja test napravil.
Samo si svojega alata zemi, s njim bumo delali a ja bum svojeg skril.

 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Like za komentar o alatu....pri nam bi rekli da bi i nakovanj polomil....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da morem točno bi došel😉joj baš imaš lepog posla sad okolo blagdana. Kolko koštaju klipi? To neki njemački ili?
@sttipa pa jel ti znaš zbog čega meni puca alat.? Kaj misliš da bicikle slažem? Pa meni puca profi alat a ne hobi. Jer ja delam ne gledam ga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Šarafiči svi na vrpi, a ako koji fali bumo dodali.



Blok isto spreman za sastavljanje.




 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Da morem točno bi došel😉joj baš imaš lepog posla sad okolo blagdana. Kolko koštaju klipi? To neki njemački ili?
Znam, zato sam te i zval jer si me nedavno pital nekaj oko toga.
Sklopvi su "njemački", tak piše na kutijama.

Zakaj oko blagdana, sutra je on u hrpi i navečer mumlja vani.
Naravno, ako kaj po zlu ne krene.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svaka ti čast ak ga složiš tak brzo, tj ak imaš cajta samo za njega. Kak se na njima glava steže i doteže? Boš pumpa je dobra? Ili buš i nju malo pogledal? Dize?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pa ako sutra krenem ujutro neznam kaj bi delal da ga ne denem u hrpu i navečer ga nasadim gore.
Kuplung je spreman, glava uređena i sastavljena.
Dize sam probal i dobre su, boš pumpa je bila na popravku prije godinu dana pa je najvjerojatnije ispravna.

Največi posel mi je bil to oprati, tu gubim više vremena nego na sastavljanju.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa onda si praktički na pol posla već😉
Ak se požuriš možda buš i do pol dana gotov.
Šalim se, kam ti se žuri😊buš kaj farbal odma?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Tak baš fleten nisam, ali htel bi sutra završiti pa za ovo leto dosta, gasim peč i čekam snjeg.

Farbal nebum jer u toku razrađivanja se bu sav uplakal pa bu trebalo dotezati a i prvi servis kad se napravi treba dize vaditi... sav se oguli.
To je raketa od suseda (kuma) i ako ga bumo polijali bumo ga kasnije kad zatopli. Ili ja ili on, ali samo trup. Limariju si je več pofarbal.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E i ja ga čekam, al nebi peć hgasnul nek si lepo polako kuril i delal nekaj polako, samo kak je skrnulo niš od snega, kad je za kratke rukave. A na kolko kil ide glava?
Traktor sastavljen, ostrugan i odmaščen i spreman za lakiranje



I kak si ga van maknul zradione? Paletarom?
 

Najnoviji postovi

Na vrh