• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 uređivanje

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Ako hočeš zalijati kak treba sa svih strana, a ti imaš i kabinu, trebaš cca 3 kg crvenog i isto tolko sivog 2K 2/1 laka u boji. Sivog bi moglo biti i na knap.
I pol kile bijele za krov.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sive bu onda svakak naknap, bolje zeti više onda. A za crveno mi se nekak puno čini 3kile.
Zel bi akrili auto lak. A filer isto neki bi trebal? Mislil sam epoxodni?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Neznam za filer, ja ga nisam koristil.
3 kile budu prešle ako buš farbal haubu i batobrane iznutra i izvana, a na kabini je puno rastepa boje ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Neki filer bi trebal iti, ili bar špric kit.
Danas se malo raspitival o farbi, oko 400 kuna je kila akrila auto laka.
Al onda kad se to napravi ja sam 30 let opet miran.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ako ti ja napišem da se ne isplati, ti buš me uvjeraval da nije tal.
Ako napišem da nemaš tih novaca da me platiš novcima, rekel buš da te podcjenjivam.
Zato je meni najlakše reči da se ja više takvim zahvatima ne bavim i neznam kolko bi koštalo.

Tam negde nekad sam obečal (a ja se uvijek trudim obečano izvršiti) ali sam zaboravil, da bum slike i onog Zeksa ponovil.
Obečajem da se bum potrudil to napraviti još ovo leto, a kroz zimu obavezno.
Kakvo je to obećanjea a nema slika? 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Ufffff, izvinite ako možete. Nisam stigel nikak.
Obečajem svečano za iduči tjedan
 

Najnoviji postovi

Na vrh