• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 uređivanje

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,356
Ovo je več zrelo za kladionicu. Kaj bu prvo, Kupljenčeva bukva ili Muhine slike🤔
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Ponedeljak je za mene prvi radni dan tjedna, a nedelja zadnji.
Znači sutra moram krenuti jer kad ja nekaj obečam onda u 99% slučajeva to bude tak.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Misliš, ali nisi probal :unsure:
Nikad ne kudi konja kojeg jahal nisi i slobodno pozovi upomoč kad bu trebalo, možda promjeniš mišljenje ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Ponedeljak je za mene prvi radni dan tjedna, a nedelja zadnji.
Znači sutra moram krenuti jer kad ja nekaj obečam onda u 99% slučajeva to bude tak.
Drugi tjedan, mislil sam večeras ali iskrsnule mi gradele..... tak da, biče drugi sigurno.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,196
Ako su gradele u pitanju oprosteno ti je....iako smo ljubomorni malo...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,356
Tjedan kad smo čekali Kupljenčevu bukvu i Muhine slike
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
Moje slike su več viđene na forumu i postavil bum ih nazad samo zato da si neko pomoču njih pomogne.
Stariji forumaši su ih vidli pa mnogima nebudu ni interesantne ali postavil bum ih nekad.

Ali kad Kupljenec bukvu zruši i u novoj prikolici doma dopelja.........
Naravno, na slikama se mora vidjeti da je to njegovih ruku djelo, pa makar s leđa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,996
U mene postoji poslovica.
Nije bitno kaj se veli več ko to priča (y)
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
978
Meni se cini da je Muha samo naprical da je obnovil traktor tek toliko ds se pohvali i sad je u gabuli jer nema slike.
Zato je odlucio da pocne s obnovom i napravi slike za zbilja.
To objasnjava zasto upload toliko traje . :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh