• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 uređivanje

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Zamoljen sam od par forumaša da ponovno objavim slike uljepšavanja jednog 539 jer su slike iz stare teme isparile pa evo idemo pomalo s novom temom i novim slikama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Traktor je bil u solidnom stanju ali su prijatelji hteli da ga malo obnove, riješe na njemu neke sitne nedostatke i da ga napokon registriraju
Izgledal je ovak u dolasku



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Rastavljen volan koji je popiksiran upotrebom ekscentričnih čahura i popravkom segmenata te stavljen novi puž s konusima i kuglicama.
Usput su izvršene lagane pripreme za lakiranje upotrebom drot kefe.
Rukavci pripremljeni da idu na obradu.





 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svaka čast ti, i kolko ti je vremena trebalo da ga nazat složiš? Kaje manje više sve išlo novo ili? Kaj se da tu lamela i pakne nalepiti, nitat ili se kupi sve novo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Mislim da je taj projekat trajal cca 3 mjeseca posla kad sam imal vremena (čitaj volje), a kad bi se posla primil vjerujem da bi za mjesec dana zavrsil.
Do kuplunga još nismo došli ali lamela se kupuje nova. To danas košta cca 200 kuna, a pakne sam ja nital. Danas i to majstori radije kupe novo jer ni one nisu pre skupe.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma kod mene ima firma kaj to dela zato te pitam, vidim svi lemale delaju a i pakne nekakve posebne ak jesu. Znači još bu puno slik?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
TMS Ivanec? Nisu loše te lamele.
Slika ima dosta, kolko bu ih ovdje završilo bumo vidli. To je bila mala matura, ona Zetorova je bila kak treba.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma ne, tu kod mene selo dalje Luka se zove, tam mi školski prijatelj ima firmu kaj lamele dela. To mu ostalo od pokojnog tate pa je nastavil delati.
Kolko cca košta tak neka polu generalka?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Kolko cca košta tak neka polu generalka
Stvarno neznam, ali pošteno uređivanje košta skoro kolko i traktor vrijedi. Sve zavisi o tome kaj treba popravljati i kak ti hočeš da to u konačnici izgleda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Zamjenjeni su krajnici, dobil je novo ulje u motor i filtere, natočeno ulje u Boš pumpu, filter zraka, pripremljene nove gumice nosača kabine, pregledani i zamjenjeni ulošci diza koji nisu bili ispravni.



 

Najnoviji postovi

Na vrh