• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 uređivanje

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj to obična neka siva ili? I ova crvena imaš kod farbe baš?Dobro je ovak sve u sivo pošpricat pa kad traktor zapali vide ak još di kaj masti da se popravi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Sve boje koje vidiš su dvokomponentne.
Mislim da imam broj boje, pogledam pa javim.
Nakon farbanja nema popravljanja, nesmije mastiti. Zato je prije nego se farbal popravilo sve kaj je bilo sumnjivo pa je još malo u mjestu radil nebi li pokazal kakvo propuštanje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Nemam nigdje na slikama broj boje, tak da neznam kodove.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Mislim da mi jesamo tu vrstu crvene i dvije vrste sive. Znam da sam uzel svijetliju sivu jer je tak gazda htel (za moj ukus je trebala iči tamnija), a crvena je takva kakva je.
Na svijetlu izgleda drugačije.

potrudil se bum ovih dana nametati sve slike.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Svaka čast.... Ko nov... Sta sa strujom dali kablove kupujete onaj set ili iz koluta?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Struja je išla nova s žicama iz koluta provučenima kroz božire.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Zat pitam jer sam čuo da set nije nesto pa da iz koluta najbolje i sam pripases.... Fino to izglrda
 

Najnoviji postovi

Na vrh