• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,342
Nije mi baš jasno!
Kad si ga raskapao da nisi pogledao te točke pa ako nema oznake onda kirner ili brusilica?
 

Petar Grubišić

Novi član
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
17
Hvala ti puno na brzom odgovoru, treba li klip poravnati skroz sa blokom ili ga spustit par milimetara u cilindar kad se namjesta faza
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,313
Kad se namješta kut ubrizgavanja onda se klip spušta, za to treba nulovati pumpu.... sto komplikacija.
Kad spustiš klip ni breg više ne gleda gore, s čim buš to izmjeril?

Sveto pismo na tim motorima oko razvoda glasi:
Prvi klip u GMT
Šesti breg na bregastoj gore
Kajla radilce gore, onda je i prvi klip u GMT.
Boš pumpa na oznaku.

I onda to na DM motoru izgleda ovak.

 

Petar Grubišić

Novi član
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
17
Pozdrav ekipa moze pitanje
Radim komplet generalku motora imt 549(DM33) motor, e sad pitanje blok glava i radilica bili na obradi, radilica ostala u standardu samo ispolirana, majstor mi mjerio klipove i kaze da ih ne treba skracivati, a danas odnio kod drugog majstora klipnjace da mi obradi cahure jer ne moze bolcn klipa proc i taj mi majstor govori da klipove treba skratit e sad sta napraviti moze pomoć?
 

Najnoviji postovi

Na vrh