• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jedan kolega je išao gledati i kaže da je hladnjak zabetonirao (valjda pun kamenca?), da je sjedalo loše i da ima jos nekih sitnica da ne valjaju, ali da se dobro salta, da hidraulik radi i ostalo.
Uglavnom, sa slika je bolje.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Ja u subotu idem u zg a bit će nas dvojica i još dvojica čekaju gore, ali sve mi se mota po glavi da da odem to poviriti, ako se prije ne zaglavi na klopi i pivu
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Imam pitanje, jel bitno na koji od ova dva vijka mogu montirati indikator za pritisak ulja?
22661
Također curi mi na 4. dizni gledano od pumpe vode, gorivo. Kako diznu dotegnuti ako je to moguće? Pokušat ću još promjeniti podloške na cijevima ali sve mi se čini da je to do dizne neki problem.

22662
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Za vijke je jako bitno jer gornji je kanal od vode, a donji kanal je za ulje.

Na povratu dize predpostavljam da curi. Probaj zamjeniti pločice a kad buš njih mjenjal probaj dotegnuti onaj dio koji ulazi u tjelo dize.
I operi sve da utvrdiš točno odakle izvire nafta. Možda curi na samoj dizi, a pošto ima gareži možda pločica ispod dize.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Budem onda zamjenil podloške, dotegnul taj dio i opral pa da vidim bude li još curilo. Iskreno djelovalo mi je na prvu kao da curi mimo dizne(iz glave), al na drugu mi to djeluje nemoguće...
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Pozdrav i sretna nova!!!
jel netko mozda zna povijest traktora sa linka.
Radi se o 560 sa uskim kotacima, spominje se nesto oko bloka motora, valjda je puknuo.
Cijena je masna.

 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Za takvo stanje je masna to je preprodavač s fejsa mislim da ga je uzeo u račun.
Jer uvozi strojeve iz Njemačke
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Za takvo stanje je masna to je preprodavač s fejsa mislim da ga je uzeo u račun.
Jer uvozi strojeve iz Njemačke
jel su to oni kaj organiziraju odlazak van na razgledavanje mehanizacije?
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
sigurno je da je pod racun cim je odjavljen godinu dana a ostalo kaj ima u oglasu je mehanizacija koja kosta kao manji stan u Zagrebu.
Meni je zanimljiv zbog uskih kotaca i zbog nacina otplate jer ne mogu vise kredita dobiti,
inace je preveliki za moje potrebe
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To je njemačko hrvatska firma koja zastupnik za new hollanda i uzimaju bilo koju marku starog traktora kojeg imate pod račun za novi. Imaju sjedište u njemačkoj i tam je to firma Schroeder a u slavoniji Zrno, a čovjek je inače i direktor Traktorpool oglasnika. Oni sve te strojeve uzimaju pod račun za smješnu cijenu i još na njima hoće zardit al ak ste ozbiljan kupac dosta puštaju cijenu.
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
ova cijena je za kes, znaci na otplatu jos veca a traktor je veliki i sigurno nije sluzio dedi za odlazak doktoru i po kruh
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ak ima te uske kotače onda je bio na prskanju, bacanju gnoja i možda sjetve.
Na kraju krajeva,tak je nebitno kaj je radio,nazovi,odi pogledaj,dogovori cijenu i gotovo.
Jel bio kod nekog dede ili na ozbiljnom gospodarstvu najmanje bitna stvar.
Ak nemreš procjenit kaj je na Imt-u dobro a kaj nije onda si ga nemoj ni kupit.
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
nismo svi eksperti za traktore, ja dam samo pitao da li je netko mozda uzivo vidio stroj.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
jel su to oni kaj organiziraju odlazak van na razgledavanje mehanizacije?
Da taj.
Al puno je to novaca za to stanje ja nezz koliko onda moj vrijedi po tome
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
nismo svi eksperti za traktore, ja dam samo pitao da li je netko mozda uzivo vidio stroj
 

Najnoviji postovi

Na vrh