• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Ima ko iskustva koliko može nositi imt 560 na zadnjoj hidravliki u vožnji po ravnom, da ga ne diže i bez utega naprijed?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,529
Ovisi jel DV, jer on može više. Ovo što kaže Gajan 700kg, tako i kod mene 600l vode + prskalica, ne znam jel mu kad nešto teže kapčeno ali s ovim ide bez problema.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Hvala na odgovoru. Mislio sam bez prednje vuče.
Možemo još uspordivati sa 558, koliko on može nositi, naravno bez DV i bez utega?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,529
Jel kupoval tko u skorije vrijeme dupli semering pumpe volana? 17x28x8, kad dođeš u dučan kao da ih tražiš ne znam što.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Jel kupoval tko u skorije vrijeme dupli semering pumpe volana? 17x28x8, kad dođeš u dučan kao da ih tražiš ne znam što.
Teško.
Probaj nabaviti 17x28x4, tak sam ja rješaval taj problem.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz drustvo. Mogu usporedivati kocnice na imt 560 i 558? Znam da 560 ima hidravlicke a 558 mehanicke. Sta je bolje? Kocijo hidravlicke bolje nego mehanicke? Hidravlicke su isto skuplije.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Pozdrav. Imam jos puno pitanja vezana na imt. Moze ko odgovoriti molim. 😉 Neko sa iskustvima..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Kolega na tim traktorima moraš biti sretan da ti kočnice uopće rade pa onda možeš uspoređivat koje bolje koče 😂
Šalu na stranu, 558 nisam nikada vozio, no ako su kočnice ispravne morale bi kočiti identično jer mislim da je promjer lamela u trubama identičan kod 560 i 558. No moje mišljenje je da bi hidrauličke trebale ipak bolje kočiti ako govorimo o "suhim" kočnicama na 560, a ne "mokrim".
Neka me netko ispravi ako griješim!
 
Posljednje uređivanje:

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ok, hvala prijatelj. Ja nemam iskustva sa ni jednim od ovih traktora, pa zato pitam.
Ima ko RAL crvene farbe za imt?
 

Najnoviji postovi

Na vrh