• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 577 problem

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
covjek u selu ima problem na imt 577 neznam tacno koje je godise al je onaj mladji mozda oko 1990
trebala bi mu pomoc a on nije clan foruma,pa ja pitam
problem je u hidraulici,kad je kupio traktor prije 3 godine nije mu radila hidraulika,a od skora mu neradi ni dizanje poteznica
sta bi tu moglo bit
hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
A koja hidraulika mu onda prije nije radila?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Znači nije radilo kipanje (kockica), poluge (kuglica) jesu.

Najvjerojatnije polužje.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Znači nije radilo kipanje (kockica), poluge (kuglica) jesu.

Najvjerojatnije polužje.

e upravo to,ja se nekontam u to al mu nije radila ta sto ti kazes kockica,a sad odskora neradi ni ta kuglica
e sta je sad to poluzje,jel to neki velik problem jel skup popravak
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Nažalost nisam trenutno u mogučnosti da stavim sliku ali ako ne kontaš možda i bolje.

Polužje se možda samo izmaknulo, pomiješalo, odkopčalo ili kaj ja znam......... Treba skinuti poklopac sa desne strane (prije toga ispustiti 10-tak litara ulja) i onda baciti oko i vidjeti kaj se dogodilo. Ako polužje odrađuje svoj dio onda je problem valjda u razvodniku.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Otvor se nalazi tu.



Na drugoj slici je dvokraka poluga razvodnika.



Na slici tri je poluzje.Sa strane kad skines poklopac vidjeces dvije stangice koje pomjeraju polugu razvodnika.Nemam trenutno sliku kako to izgleda namontirano al nadam se da ce ti i ovo pomoci.



Jedini ti je problem sto se na poklopcu ujedno nalazi i poluga za ukljucivanje kardana .Mozda budes imao problema sa vracenjem poklopca nazad.Mora se ustekati na zupcanik kardana.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Otvor se nalazi tu.



Na drugoj slici je dvokraka poluga razvodnika.



Na slici tri je poluzje.Sa strane kad skines poklopac vidjeces dvije stangice koje pomjeraju polugu razvodnika.Nemam trenutno sliku kako to izgleda namontirano al nadam se da ce ti i ovo pomoci.



Jedini ti je problem sto se na poklopcu ujedno nalazi i poluga za ukljucivanje kardana .Mozda budes imao problema sa vracenjem poklopca nazad.Mora se ustekati na zupcanik kardana.

znaci moguce je da je ovo sa slike 3 sto si zaokruzio da je iskocilo iz lezista,to sto je muhanicar reko
a jel se moze kad se skine poklopac sa ovog otvora da se poluzje vrati izmedju tih dvokraki poluga razvodnika
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Trebali bi prvo provjeriti da li ima dosta ulja u getribi.... jer pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku je iznad pumpe koja diže poluge (svi 577 imaju dvoradnu komandu za kipanje ili prekretanje pluga).
Možda nije prije 3 godine bilo dovoljno ulja... i sad je još isteklo pa ni klipna pumpa nema dosta ulja?

Ovo je od mojega 577,komad aluminija na vrhu je zupčasta pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku (ona 2 crijeva) a ispod nje je klipna pumpa... ko na svakom drugom IMT-u.

Razlika između usisa zupčaste (cijev koja ide na gornji kraj filtera) i klipne (na dnu filtera) je skoro 10 cm...

 
K

koki85

Guest
ja bih prvo oprao filter za ulj nalazi se sa leve strane pravokuti poklopac. ima oko 8 vijaka od 6 mm a filter je pricvrscen odozgo sa duyim vijkom. neka ga opere u nafti. a ako ni onda nece mora da je zaglavio razvodni ventil na hidraulicnoj pumpi ali je onda to malo veci posao.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Trebali bi prvo provjeriti da li ima dosta ulja u getribi.... jer pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku je iznad pumpe koja diže poluge (svi 577 imaju dvoradnu komandu za kipanje ili prekretanje pluga).
Možda nije prije 3 godine bilo dovoljno ulja... i sad je još isteklo pa ni klipna pumpa nema dosta ulja?

Ovo je od mojega 577,komad aluminija na vrhu je zupčasta pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku (ona 2 crijeva) a ispod nje je klipna pumpa... ko na svakom drugom IMT-u.

Razlika između usisa zupčaste (cijev koja ide na gornji kraj filtera) i klipne (na dnu filtera) je skoro 10 cm...


znaci moguce je da nema ni ulja,al znaci zupcasta pumpa je pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku a klipna pumpa poteznice
ali cisto sumljam da nema ulja,ja neznam kako je u IMT al znam u zetora kad fali ulja cuje se pumpa kako zuji,a cisto sumljam da mu nema ulja posto bi i on sigurno primjetio,al cu morat vidjet snjim da provjeri nivo ulja
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ja bih prvo oprao filter za ulj nalazi se sa leve strane pravokuti poklopac. ima oko 8 vijaka od 6 mm a filter je pricvrscen odozgo sa duyim vijkom. neka ga opere u nafti. a ako ni onda nece mora da je zaglavio razvodni ventil na hidraulicnoj pumpi ali je onda to malo veci posao.

kad malo otopli krenit ce od pocetka,prvo nivo ulja,pa filter pa onda ako to nebude malo je veci poso
a jel taj filter onaj sto je na slici od @motohod sto ide na zupcastu pumpu
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Da,to je taj filter.... ovo je pumpa od 577 stariji tip - 1984. To je najjeftinije - prvo vidjeti razinu ulja... možda pumpa ne lupa jer više nema kaj u njoj lupati (ako je radila na suho)?

Filter ima 2 otvora: gornji ide u zupčastu a donji ide u klipnu pumpu.
Btw... ;) znam da ima novih filtera za kupiti no originalni mi se čini kvalitetnijim pa sam ga otvorio,očistil (samo žica je okolo) te sam izvana stavio na dno stavio neodimijski magnet iz harddiska (e.. to je stvarno jako!)
http://en.wikipedia.org/wiki/Neodymium_magnet
Ulaz ulja u klipnu pumpu i magnet s "ulovom":



A ovo je očišćen:



Ima magnet na čepu ispusta no najviše ulja se vrti oko filtera...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Trebali bi prvo provjeriti da li ima dosta ulja u getribi.... jer pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku je iznad pumpe koja diže poluge (svi 577 imaju dvoradnu komandu za kipanje ili prekretanje pluga).
Možda nije prije 3 godine bilo dovoljno ulja... i sad je još isteklo pa ni klipna pumpa nema dosta ulja?

Ovo je od mojega 577,komad aluminija na vrhu je zupčasta pumpa koja napaja vanjsku hidrauliku (ona 2 crijeva) a ispod nje je klipna pumpa... ko na svakom drugom IMT-u.

Razlika između usisa zupčaste (cijev koja ide na gornji kraj filtera) i klipne (na dnu filtera) je skoro 10 cm...
Jesi ti to siguran baš ono do kraja?

Ako do sad nisu ni merača zvadili.............:scratch
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Jesi ti to siguran baš ono do kraja?

Ako do sad nisu ni merača zvadili.............:scratch


Kaj to? Ovo za dodatnu pumpu na 577? Nisam ju videl samo na starom 575 s Perkinsovim motorom ili 579 (njih su proizvodili do početka 80-ih) dok su 577 radili od 80 i neke... Novi tip ima čak 2 ručice...

Do sad nisam videl 577 bez te dodatne komande kraj sica...

Nema merača nego preljevni čep na kučištu...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ne da ju imaju nego da služi za kipanje.

Pardon čep na imbus 8 ili ključ 13 :madmana:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Jesi ti to siguran baš ono do kraja?

Ako do sad nisu ni merača zvadili.............:scratch

Ne da ju imaju nego da služi za kipanje.

Pardon čep na imbus 8 ili ključ 13 :madmana:

Ima jednu polugicu s kojom se dvoradna komanda "prebaci" pa ima funkciju jednoradne komande.... ja na tu foru kipam. Eh... ima i ručica za spajanje obadvije pumpe.
Budući da su crijeva i utikači već bili.... nisam stavljal ono obično crijevo za kipanje.

A sad koliko je pametno kipati preko te pumpe... nema baš neku količinu.... no ko ju j**e - ak je gore nek nešto radi ;) ako joj je teško bude izbacil sigurnosni.

Ovi s tvornice su te utikače predvidjeli za manje potrošače....

 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Ja nemam dodatnu pumpu u kucistu, ali imam takav petoletkin jednoradno/dvoradni razvodnik.

Razvodnik je namontiran u kabinu s desne strane sjedala a napajam ga s izvoda za kipanje. Spas za branje kukuruza a od ove godine i vuceni malcer prepravljam da mu se visina rada stela preko tog izvoda. Kipanje je takodjer pojednostavljeno, pogotovo kad prikolicu treba drzati u jednom polozaju.

Za stvari gdje ne treba nositi nista na polugama, SPAS...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Imaš prav, ionak se non stop vrti bezveze ;)

Te pumpe je ugural Massey Ferguson jer im je trebao stalni pritisak za Multi Power mjenjač (a kasnije i za ukapčanje kardana... prednje vuče) dok ju je IMT iskoristil da pokrije jedan od njihovih največih nedostataka a to su priključci/štekeri odnosno nije se moglo ništa "upravljati" osim kiperice na jednom crijevu koje je išlo iz voda koji napaja cilinder od poluga. Pa prvo digni poluge do kraja... i onda diže/kipa. Dvoradni cilinder? Ništa... :(

Imam 4 tone Tehnostrojku pa nju diže.... a kak bi se ponašalo na nekoj težoj... nisam probal.

Pumpa je mala,ali jednostavno nema mjesta u kučištu za veću.... postoje MF s duplom zupčastom (tandem) na tom mjestu...
 
Na vrh