• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znam 12 je tražio prvo ako je dobar a nezz možda nije puno možda i je bude se pokazalo.
Al neka dobro služi snimi ti nama zvuk turbaci su zakon heh
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
90 tisuća kuna je bila cijena.. ali su išli uski točkovi još uz njega.. A meni uski ne trebaju pa smo se našli na 81500 kuna ili 11 tisuća eura

Čestitam, da se dobro naradi i bez kvarova.
Traktor izgleda lijepo, to iza su 18.4?


Hvala, nadam se da će bit tako.. da iza nosi 18,4 R30 a naprijed 12,4 R24


Usput ako nekom nešto treba iz kataloga dobio sam orginal knjigu od njega a to je sve skoro isto kao na 577
 

Milunce

Novi član
Tu od
26 Pro 2019
Poruka
4
Traktor je ekstra,i neka te dugo sluzi bez kvarova,sto se tice sati to je za njega sitnica jer u njemu je perkins motor. Koje je godiste ako vec negde nisi pisao i volio bih ga pogledat malo i u kabini kakav je.
Nego gledam ga i vidim da mu je prednja vuca drugacija nego kod mog 577 (2003 god.) kod mene je stari tip prednje vuce a ova kod tebe je daleko bolja ali opet zadnje felge su kao na onim starijim modelima sto mi to nekako cudno ili je mozda traktor kupljen sa uskim felgama a ti rece da nisi htio njih uzimat iako je prodavac i njih imao u ponudi,
Takodje vidim da je kardan prednje vuce sa leve strane traktora sto je i to bolje nego kod mene na desnoj jer prilikom oranja mu je to prednost
 
Posljednje uređivanje:

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
pa svi ti traktori imaju takve felge, ovo su njegove orginal felge samo što je čovijek taj traktor koristio za međurednu pa je imo uske točkove.. prednja vuča je drugačija vamo i ima 12,4 gume prednje.. a to za kardan meni ne igra ulogu jer če orat sa prekretačem plugom
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To su na zadnje serije ubacili sve od 5106 i preradili i 12. 4 gume.
Problem je što su ovu liniju koliko sam čitao još 95 nacrtali a proizveli kasno zato su i propali kasnili su puno
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Marko šta sam ja ljubomoran sada 😂😂 Makina je prava, nek te dugo služi i sa što manje kvarova stvarno sam impresioniran. Iskreno mislim da vrijedi svake kune baš zbog činjenice da je jednostavan i jeftin za održavanje i popravak. Kad budeš ga imao namjeru prodavati sjeti se mene ;)
Za šta mu služi ova ručica pored špere?

Bilo je tu brojnih faktora zašto je IMT propao ali jedan od glavnih je bio sigurno što nisu nadograđivali komfor u kabini...
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Baš zbog te jednostavnosti i cijene popravaka sam ga i uzeo..

Tvornica je propala, ali sami su si i krivi.. ovakav traktor da je išao u masovnu proizvodnju bi sigurno imao odličnu prodaju.. kabina je stvarno perfektno određena, u kratkoj majici sam ga vozio doma.. zatvorena je do zadnjeg detalja, tu bi čak i klima dobro funcionirala da ju ima, da su malo poradili još da ima mjenjač sa strane i klimu, taj bi traktor imao veliku potražnju siguran sam u to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bio je preskup osnovni takav model 577 180000 kn koštao.
Previše je to za to što je nudio
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koštao je koštao 549 je bio 115 tisuća s prvom vučom.
Al dobro sad su propali pa se nemoramo zamarat više s poluproizvodima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Sad je mali, mora da je onda bio još manji 🤭

@ mali, veliš polu proizvod. Zato je Bog izmislil vas mlade inžinjere koji ste ga poboljšali pa sad imate proizvod svaki po svojoj mjeri....
Koja marka nema neku manu, dok je za nekog drugog to prednost?
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Ma priča gluposti.. kakvih 180 tisuća kuna 2 godine iza rata.. bože sačuvaj
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Imao sam više nego on.
Pa je poluproizvod je.
Ja ga u danu razvalim garantiram da ukapčalica izleti van.
I nije prvi na kojemse to dogodi.
Onaj imr motor je prejak za njega.
Koštao je takav model toliko s tom limarijom i ostalim a vrijedio nije.
Puno mana a sad nema ni dijelova za njih.
Nek pukne kućište s ljeve strane kardan gdje ćeš ga naći
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
A šta ti onda voziš od svojih traktora kad si povuko pamet cijelog svijeta? Nisi sjeo u ništa bolje od 560 ali te jebe zavidnost
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
560 ode uskoro sjeo sam ja u bolje a s 577 se nebih kurčio profulan traktor pukne ko čačkalica.
Ko će ti s time zaviditi i s ijednim imt siđi na zemlju
 
Na vrh