• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 588 Brtva poklopca rotacione bosh pumpe

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Čist sumnjam da auto horvat ima takve poluge za tak neki veći IMT.. Možda za ove manje za veliki čist sumljam.

Možda autopoljostroj ako oni nemaju nema nitko.
Što nisam nigdje pronašao kod njih jesam.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nasao kod Jozica, narucio sutra dan doslo.
E sad da neotvaram novu temu, trebaju mi hidraulicne poluge, mislim da pasu od 577, 578 itd jer kod mene je guma 30-tka. Zvao sam Jozica nema, zvao sam sekru isto nema, zvao sam masiva isto nema i jos neke privatne brojeve ali nemaju.
Dal netko od vas slucajno zna gdje bi ja to mogao nabaviti, znaci trebaju mi i ljeva i desna.

kaj se desilo tvojim polugama ?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Možda autopoljostroj ako oni nemaju nema nitko.
Što nisam nigdje pronašao kod njih jesam.

Ma ja s tom trgovinom i nisam baš zadovoljan što se tiče djelova za IMT traktore.. Sjećam se kad smo kupovali novu lamelu za 549 imali su samo indijsku i mislim da je rekao da kompletna korpa dođe 1100kn tak nešto dok same lamele kardanska i vučna 400-500kn. A ja sam svoje ruenove platio 800kn kod jednog trgovca u Jaski..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja većinu uzmem od Jozića al ako nema nešto onda masiva antoš poljostroj kod lovre sam par puta , neki dan alternator i dijelovi prom iskrin
 

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Stavljene su od 560 ali su kratke. Njegove otiginal prolikom prevrtanja su pukle
 

Najnoviji postovi

Na vrh