• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt ili mf

A

anel

Guest
da li neko zna koji je ovo traktor? koliko ima konja? da li je imt ili masey ferguson, kao sto pise na saobracajnoj, ili mozda saobracajna nije njegova.







 
B

Bobo

Guest
Po cemu zakljucujes da je to IMT?

Treba vidjeti sto pise na natpisnoj plocici motora, da se zna o cemu je tocno rijec. takodjer postoje IMT 533 traktori koji imaju na trubama i kucistu mjenjaca MHF (Massey-Harris-Ferguson) odlijevke. Ovi traktori imaju nadimak "Englezer".

Na prvi pogled bih rekao da je rijec o MF traktoru. Da cesce vidjem IMT 533, znao bih kako mu motor izgleda detaljno pa bih mogao sigurno reci. Ovako ne mogu tvrditi 100%, ali sam dosta siguran da je ovo MF.
 
A

anel

Guest
vimi kaže:
imt 533
pa sad ispane da saobracajna nije od njega ja sam cuo da imt i mf nisje isto
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja mislim mf.
Ako mu tako piše u papirima...
Ima ga jedan u selu isti takvi.
Identičan je imt-u
 
A

anel

Guest
jel imt 533 ima 33 konja ili se varam
posto je ovaj 35 jel on ima 35 konja il kako to dodje posto se nerazumijem naj bolje u ovo
 
B

Bobo

Guest
jasno da je isti kao i IMT 533, kad je IMT radjen po MF licenci...

Samo treba naci natpisnu plocicu na motoru i procitati koji je motor gore, kakava je pumpa na njemu...
 
A

anel

Guest
jel mozda znas od prilike gdje bude ta plocica da je netrazim ko lud
 

ferdogidler

Novi član
Tu od
3 Pro 2009
Poruka
13
massey ferguson 35 perkins 3 cilindra dizel

ta pločica ti je na 7 slici kad digneš haubu
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Na poklopcu ventila piše proizvođač motora a treba pogledati na boš pumpi da li je ipm te oznake na odljevcima bloka.Meni se čini da je imt 533.
 
A

anel

Guest
pa kakva je sad razlika izmedju mf 35 i mit 533 kad im je sve isto
 

ferdogidler

Novi član
Tu od
3 Pro 2009
Poruka
13
koliko ja znam mf ima ove motore
continental 4 cilindra benzin
standard 23c 4 cilindra dizel
perkins 3 cilindra dizel

a imt 533
3 cilindra rakovica motor, ili se možda varam?
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Motor je perkins P3, sad jel original ili licenca rakovica ?

Perkins je davno odustao od ovih zbog lanca u razvodu .

Pogledaj na pločici iznad usisne grane motora, pločica na pumpi, oznake na diznama, brojevi na odlijevcima.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
vjerovatno je 533, imam kod kuće pa..
Jedino mi je čudna pumpa, ista je a nema logo od IPM-a, i grijač je neki čudan, starije serije su imale na pipicu koju ako ne zatvoriš :blackeye , povrat goriva s dizni nedostaje, u orginalu je ta cijev koja ide iza pumpe i proljeva po karteru :mrgreen:
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Meni lici na 533,a mozda je malo i ukrstan.Nesto od IMT a nesto od Mf.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
zet mi ima takvog samo bez kabine i nema šperu i piše mu imt 533 ,
pogledaj što mu piše na motoru i ispod volana , te što ima napisano na odljevcima bloka mjenjača i truba poluosovina
ej ako nije problem daj sliku mjenjača
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a kaj te brine koji je ak radi kak treba.
meni piše F35 orginal MF-licenca tak piše na ploćici.a isto izgleda kak i tvoj.

ko zna kak su imali ugovor o licenci pa su pisali svakaj.
 

DENNIS

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
20
EVO I DA JA NESTO MALO KAZEM. TO JE SIGURNO MF,A IMT 533 JE MALO DRUGACIJI, MOTOR MU JE OD NDUSTRIJE RAKOVICA 33KS, A TAJ MOTOR STO JE NA TOM TRAKTORU GORE MALO LICI AL JE DRUGACIJI I PO IZGLEDU. STOG TO JE SIGURNO MF 35..
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
nevidim neku veliku razliku samo neznam dali je IMT toga datuma imao kompresor, kolega ima IMT 533 sa takvim kompresorom ali je dosta novijeg datuma zapravo zadnja serija 533
 

Najnoviji postovi

Na vrh